• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
I treba vam bit manje neg jesenas jer je u jesenas uplačeno 65 posto a ovo do sad bi bilo to ide jos jedna uplata al nesta sitno
Meni 40 posto. Sad sam imao tri uplate ukupno 1250 kuna za pola hektara voćnjaka i hektar i pola trave.
 
Posljednje uređivanje:

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
98
Meni nije, jucer sam zvao i rekli su da mi treba ic jos za mlade isplata.i da je to to od prve rate
 

FAHRO60

Novi član
Tu od
17 Velj 2017
Poruka
6
Po mojoj evidenciji još u ovom djelu isplate treba biti jedna uplata za zeleno i jedna za preraspodjelu te za teže uvjete gospodarenja .Dali je tako i kod Vas?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Po mojoj evidenciji još u ovom djelu isplate treba biti jedna uplata za zeleno i jedna za preraspodjelu te za teže uvjete gospodarenja .Dali je tako i kod Vas?
Ako bude kao lani da.
 

VanjaZ

Novi član
Tu od
2 Ožu 2020
Poruka
5
I trebalo bi za rasplodne krmace i mi nismo dobili za krave doilje.A rekli su da ide u prvoj rati.Da li ko zna sta ili da li je kome leglo za rasplodne krmace?
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Malo prije su mi odgovorili u vezi zelenoga i preraspodijeljenoga jel mi ne paše mora biti još jedna uplata za zeleno i preraspodijeljeno....
Odgovor... Poštovani, vaš upit u vezi plačanja za zeleno i preraspodijeljeno je isplačeno što smo planirali u prvoj rati LP
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Krajem petog mjeseca ili šestog, kad ide iz našeg proračuna uvijek zajebancija.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Prva rata je sad manja nego inače jer smo dobili predujam u 11 mj.največi do sad.
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
E pa meni predujam nije bio ništa veći nego lani, al dobro ako dođe iaks koliko dolazi obicno i ako druga rata ne bude teska mizerija i ako dode jos sta za stoku, trebalo bi to otprilike biti to, al sjećam se da sam lani puno sretniji bio nakon prve rate, nego sad. I očito za mlade ide svake godine sve manje. Čujem počelo sa 900 i sad kad sam ja prvi put u tome odjednom 300...
 

Damirk440

Novi član
Tu od
25 Velj 2020
Poruka
5
Meni jos fali vise od pola za razliku u istom razdoblju prosle godine a rekli su da ce u ovoj rati biti jos i vise tako da mora po svemu jos biti
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
E tako već da..., jos iaks ako ne zakaže i dio druge rate i taman će biti koliko očekujem. Jesu spominjali što kad ide iaks? I jel za mlade jos mora ici što ili je ovih cirka 320kn to?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh