• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

paskual

Novi član
Tu od
8 Lip 2019
Poruka
9
Meni jos fali vise od pola za razliku u istom razdoblju prosle godine a rekli su da ce u ovoj rati biti jos i vise tako da mora po svemu jos biti
i meni po računici od lani +- koja kuna sam na pola-- a budimo pošteni koji k..... čemi druga rata u 5 i 6 mjesece--pripremi teren za sadnice a novci u zg.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Jel je tko dobil "ODLUKU O NEUDOVOLJAVANJU UVJETIMA ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POTPORU" a da ju nije tražil?Nama piše za "sustav krava-tele",danas došlo.Nit smo to tražili niti znamo koji su uvjeti...odkud im to?A datum prijave je datum kad je prijavljen poticaj prošle godine.
 

Skodav

Član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
31
Jel je tko dobil "ODLUKU O NEUDOVOLJAVANJU UVJETIMA ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POTPORU" a da ju nije tražil?Nama piše za "sustav krava-tele",danas došlo.Nit smo to tražili niti znamo koji su uvjeti...odkud im to?A datum prijave je datum kad je prijavljen poticaj prošle godine.
Ja dobio isto takav odgovor, a nisam ni tražio potporu, nemam teladi još uvijek :)
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
82
Pogledajte u zahtjevu za potporu od prošle godine, vjerovatno ste vi ili referent u agenciji prijavili "tov junadi"
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Samo bezveze troše novac građana, šalju obavijest preporučeno sa povratnicom... Za ništa. Ne daj bog da ih tražiš kaj onda su nijemi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
E pa meni predujam nije bio ništa veći nego lani, al dobro ako dođe iaks koliko dolazi obicno i ako druga rata ne bude teska mizerija i ako dode jos sta za stoku, trebalo bi to otprilike biti to, al sjećam se da sam lani puno sretniji bio nakon prve rate, nego sad. I očito za mlade ide svake godine sve manje. Čujem počelo sa 900 i sad kad sam ja prvi put u tome odjednom 300...
Kad bi trebao ici IAKS ...?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pogledajte u zahtjevu za potporu od prošle godine, vjerovatno ste vi ili referent u agenciji prijavili "tov junadi"
Meni je reko da oni automatski vode za poticaj čim se markira.
A odreći se možeš pa je vjerojatno to to.
 

Skodav

Član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
31
Pogledajte u zahtjevu za potporu od prošle godine, vjerovatno ste vi ili referent u agenciji prijavili "tov junadi"
Pa nije li tov junadi različita stvar u zahtjevu nego krava-tele? Pitam jer u to doba sam imao 10 junica koje u trenutno steone i čekam prvo teljenje od svibnja pa nadalje. Da li uopće imam pravo na bilo kakav poticaj za to? Lani sam to prijavio kao tov junadi
 
Posljednje uređivanje:

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Pa nije li tov junadi različita stvar u zahtjevu nego krava-tele? Pitam jer u to doba sam imao 10 junica koje u trenutno steone i čekam prvo teljenje od svibnja pa nadalje. Da li uopće imam pravo na bilo kakav poticaj za to? Lani sam to prijavio kao tov junadi
imaš,onaj za junicu,dok se oteli.ne znam detalje,ali mislim kaj se oteli do 1.9.2020. dobiješ pol u prosincu,pol u siječnju...
 

zeljkhun

Novi član
Tu od
5 Velj 2014
Poruka
22
Jel je tko dobil "ODLUKU O NEUDOVOLJAVANJU UVJETIMA ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POTPORU" a da ju nije tražil?Nama piše za "sustav krava-tele",danas došlo.Nit smo to tražili niti znamo koji su uvjeti...odkud im to?A datum prijave je datum kad je prijavljen poticaj prošle godine.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh