• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Pitanje za one koj imaju upisanu zemlju na temelju snimke da li sad mozemo podnijeti za poticaji ili na tu zemlju ne ide poticaj. Meni nece potpisati neki, a neki nemaju rijesene papire. Sta sad?
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Sad skoknuo da proverim,za mlade sam dobijao u 5 mesecu... vidim ovde po komentarima da je uplaceno...

proverio racun- 8850kn uplaceno a treba oko 15000tak... sutra ih zovem...
 

cicko7

Novi član
Tu od
23 Stu 2018
Poruka
6
Ja kad izracunam ulplate osnovno zeleno preraspodjelno i za mlade sad u ovoj isplati dobio sam 1080kn po hektaru
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Jel je tko dobil "ODLUKU O NEUDOVOLJAVANJU UVJETIMA ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POTPORU" a da ju nije tražil?Nama piše za "sustav krava-tele",danas došlo.Nit smo to tražili niti znamo koji su uvjeti...odkud im to?A datum prijave je datum kad je prijavljen poticaj prošle godine.
Mi smo isto to dobili, a nije niti trazeno, vjerojatno zeznuli nesto u agenciji kod popunjavanja
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh