• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
ja danas dobila mail iz Fine i napisali su mi da poticaji u poljoprivredi nisu više izuzeti od ovrhe po nekom novom zakonu o poljoprivredi dakle sav poticaj nam mogu uzeti
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Zato jel ti je taj jednogodisnji imamo i mi malo tako zemlje na neki način i nelegalan tako su nama tvrdili kao to je naknada za bespravno korištenje zemlje,
A za taj visegodisnji je rok npr.nama 1.6, a nekima 1.3
Pa ga zato valda nisu niti mogli tražiti.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Kako mislite sve -za koju godinu ili (vama-nama) pr--isjelo što kaže ministar u današnjoj poljoprivrednoj emisiji
 
Posljednje uređivanje:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Slušam ovog Jakovinu danas, sve sama obećanja, vidim kuda to vodi, ovih milijun hektara o kojima priča dati će velikim igračima da oni povuku najveći dio poticaja jer zašto bi mali seljak više dobio, dakle ne povećava se ukupni iznos za poticaje već se smanjuju po hektaru iznos i to je dobro za one koji će prigrabiti više zemlje. Naš premijer maneken pak ushićeno u saboru govori kako će 50 posto sadašnjih poljoprivrednika propasti i sjetio se svjetlog primjera farmera s 300 krava koji svi moramo slijediti, Hrg ga pitao gdje će i od čega živjeti ostali seljaci, a ovaj hladno odgovara nek se sele u gradove i kao neće on nikome određivati gdje će tko živjeti, ovi će zatrat i ovo malo sela što je ostalo.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
meni su isplatili i za 2015. , evo baš stigao sms iz banke...
jedino su poslali i opomenu da bih moral nešto i prijaviti u arkod...:lol:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ako dobro razumio,danas,ovok jakovinu,,poticaji ce se smanjit 50posto,,ulaskom u Eu??il krivo razumio,,,moram negdje snimku poslusati,,dobro sam cuo,,manje potpore za povrsinu,po hektaru,,i to na pola,,lijepo,,
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ako dobro razumio,danas,ovok jakovinu,,poticaji ce se smanjit 50posto,,ulaskom u Eu??il krivo razumio,,,moram negdje snimku poslusati,,dobro sam cuo,,manje potpore za povrsinu,po hektaru,,i to na pola,,lijepo,,

Mislim da u godinu dana nisu pravno raspodjelili 100000 ha a di će za 5 mjeseci milijun do ulaska u europu jedino ako budu prolongirali, a kod mene u cjelom kraju nema nešto pretjerano zapustene zemlje da bi oni nakupili još miljonceka pa to ispada da nije pola zemlje obradene...
Ima ljudi koji i po 1500-2000 kn daju za zakup a ako im ovo uspije jadna im majka nakraju će ispasti bolje nacrno raditi zemlju...
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
malo humora ljudi,pa samo su vam novci na pameti joj joj,nema love do nagodinu. šta će vam poticaji,dobijete lovu,kupite gorivo za traktore pa na cestu,e znaju oni to:gitarist:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh