• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
Kao što kaže ona pjesmica; lijepa naša Hrvatska, Hrvatska,Hrvatska puna lopova i lažova. Svaka normalna država ili vlada stjerala bi lopova u zatvor a ovaj nama pravi programe i planove oporavka Hrvatskog sela. Cijenjeni stručnjak Lažovina nije znao upravljati vlastitom imovinom. Kako če onda upravljati ovako složenom i godinama upropaštavanom sektoru poljoprivrede. Crno nam se piše. Kad bi ga i zamjenili nekim drugim nebi nam puno pomogo.Pravi stručnjaci ne mogu doči do izražaja jer nisu crveni ili plavi a nijedni nemaju stručnjaka za poljoprivredu koji nas bi doveo u red. Mi smo hrvati radnici za siču.Kad bi građani EU bili u našem položaju več bi davno digli revoluciju protiv političara -lopina.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
eto kolege od 1.1 više ne budemo smjeli loše govoriti o nikome putem medija pa zato da još iskoristimo ovo malo vremena,Jakovina lažovina,lalalala,daboda mu nos narastao pa da ga johabica zaposli da buši rupe po zemlji za sadnju povrča:lol::lol::weedman::weedman:,normalno bez plače:rolfer::rolfer::rolfer:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa ne smije se nekog vrijeđati,neke lude usporedbe kao ministar je p...r i tako slično evo večeras bilo na dnevniku nove tv,znači preko elektronskog medija:rolfer::rolfer:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
e baš ih treba vrijeđati sada, da vidimo jel itko od njih čita ovaj forum...:weedman:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa niti ih ne budemo vrijeđali,samo budemo govorili istinu,a zbog istine ne možeš platiti kaznu.:rolleyess:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Uvijek su udarali i gazili po najmanjem covijeku koji najvise radi odrice se i privreduje za dobrobit svih i uvijek uzimaju od nas koji se tesko mucimo za svoju placu a oni svoje ne diraju jos za koju godinu necemo imat pravo glasa p....a im materina lopovska!!!
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
viđ lopovske bratije,pa ovdje kod nas samo sumnjivci i varalice mijenjaju fotelje ,za malog čovijeka nema sreče,http://www.vecernji.hr/vijesti/jako...velic-postao-sef-hrvatskih-suma-clanak-492488
A bože kako je ovo jadno i žalosno. Samo ovakva nam je sva vlast bila ona lokalna ili državna, samo što je još žalosnije u ovoj državi što se više nitko nebuni, neprosvjeduje i nikog više nije briga za ništa. A da je narod složan izašli bi na ulice i te lopove obisili na prve rasvjetne stupove i neka vise za primjer drugima koji dođu na vlast.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
sramota!!
seljaku nedaju poticaj ako ima duga prema državi, a kako može upravljati netko državom ako je dužan državi ?
 

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
znači ako prebacimo novac na žiro račun fina nam ga može pokupit u cijelosti ?
sad sam zbunjena jel to promjenjeno i u ovršnom zakonu
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas nazvao u Finu i oni tamo još pojma nemaju o tome,kako postupati,čak me je uputio u banku da ima opcija otvaranje opet nekog računa ali to je još sve nekako u magli,uglavnom ja osobno sam nažuljo gadno ove godine:oops::oops::oops:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
a tko nije nažuljao samo se mi još uvjek pravimo da ovo nije kod nas
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh