• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Meni je za gnojivo sjelo u 9 mj.
Ja mislim da ima tu jedna caka s tim isplatama za gnojivo pa da zato neki ljudi nisu dobili te novce.
Znaci, ako si za gnojivo potrosio manje nego ti iznosi poticaj za tu proizvodnu god, onda neces ni dobiti povrat novca.
Ajd probajte si izracunati vi koji niste dobili kolika vam je visina poticaja, a koliki je iznos na racunima koje ste predali za gnojivo.
Mozda u tom grmu lezi zec.
Da toćno je tako a to su i kazali, ako si kupio umjetno u iznosu manjem od iznosa poticaja tada ništa od love za umjetno gnoivo. Primjer: Avans 20.000,00 Hrk a ti kupio umjetno gnoivo recimo 19.990.00 Hrk tada nemaš pravo na tu novčanu pomoć oko umetnoga gnoja. Dobio si 20.000,00 a umjetno platio 20.000,99 tada imaš pravo na isplatu za umjetno. Sitna caka koja je mnoge ostavila da nisu dobili ništa ili će im se možda kasnije smilovati država pa nešto kroz poticaje uplate
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Nije kako ste naveli nego račun za gnoj mora biti veći od broja hektara puta 450 kuna koliko daju po hektaru. Npr. Tko ima 3 hektara račun mora biti veći od 1050 kuna
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ma vid bogati sto su pametni ti sto pisu te stavke tko dobija i kako😡😡😡😡😡
To su ti stavke onaj dio napisan najsitnijim slovima, jer znaju da to nitko neče pročizati jer ti treba mikroskop da to pročitaš.

Pogrešno sam napisao račun mora biti veći od 3 puta 450 =1350 kuna
Ma napisao primjer, nisam napisao detaljno da se nebi znalo koliko dobivam poticaja. Problem jedini da su dobili oni za gnoivo a nemaju ništa posađeno. Zemlju daju u zakup a poticaje sebi uzimaju pa za one koji rade nema ništa. Sramotno, ja imam stentove u srcu ali i dalje radim.
 

Oberryme

Novi član
Tu od
4 Sij 2021
Poruka
12
Glede isplate predujma, agencija kaže da kreće u 11 mjesecu. Tak da niš od ovih najava da će biti ranije.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Sve stoji u 11-tom inace budu isplate,,,,al zasto najave i laganje ljudima???Dal' se taj netko tko to stavi u tipa Agroklub il' vec gdje zapita dal' su poljoprivrednici mozda racunali na te njihove objave😡
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Raniju isplatu poticaja su najavili iz vlade odnosno sam premijer i ministrica. Na službenoj stranici vlade stoji "Ministrica Vučković najavila je i raniju isplatu predujma za izravna plaćanja koja će u situaciji višestruke krize pozitivno utjecati na poslovanje domaćih proizvođača hrane, a predujam će biti isplaćen u najvećem mogućem iznosu."

 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Oberryme

Novi član
Tu od
4 Sij 2021
Poruka
12
danas sam kontaktirala agenciju i usput pitala za isplatu, gospođa veli ništa prije 11 mj. kako za sad stvari stoje. Možda se nešto promjeni, a možda su u šumi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

alfeta

Novi član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
11
Gostovanje na N1

Na pitanje kad bi poljoprivrednici koji imaju štetu od suša mogli vidjeti prvi novac, ministrica je rekla da bi isplate mogle biti krajem studenog ili početkom prosinca. Predujam se inače plaća sredinom studenoga, a moguće ga je platiti 15. listopada, dodala je.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Šta njih košta obećanje?baš ništa,glasalo se opet bude za njih i boli ih uvo za druge.
Već viđen scenarij,a sa gnojivom su ukenjali motku do kraja,neznam šta pametno o njih oćekivati za konkretnije stvari.
Oćete obnovu nakon potresa,sve govori o sposobnosti ljudi koji nas vode.
Znaći za ljude bez domova ih briga...šta dalje reći.
Ako ulažu napore,kak oni kažu,bojim se da nitko nije kap znoja ispustio od tog napora.
Pametnome dosta.
Sorry na OT.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,097
Da toćno je tako a to su i kazali, ako si kupio umjetno u iznosu manjem od iznosa poticaja tada ništa od love za umjetno gnoivo. Primjer: Avans 20.000,00 Hrk a ti kupio umjetno gnoivo recimo 19.990.00 Hrk tada nemaš pravo na tu novčanu pomoć oko umetnoga gnoja. Dobio si 20.000,00 a umjetno platio 20.000,99 tada imaš pravo na isplatu za umjetno. Sitna caka koja je mnoge ostavila da nisu dobili ništa ili će im se možda kasnije smilovati država pa nešto kroz poticaje uplate

Nije istina.

Evo ja sam uzeo gnojiva 6ha x 450 kn =2700 kn. Uzeo sam oko 3500 kn gnojiva.

A dobio sam više od toga avansa.

I dobio sam u prvoj turi novce za gnojivo.

Ja mislim da to ovisi više o agenciji. Koliko imaju prijava, koliko im se da raditi, na koju su se nogu digli. Itd.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Ma jel nas stvarno ovi jeb...u zdrav mozak s plavim dizelom i svim drugim stvarima pomoci za jesensku sjetvu itd itd,,,dodatne količine dobili oni koji upisali dodatne zemlje a plavog uopce nema,,,,trebam ic po njega 40km,,,,kakve ovi pomoci nude il' stvarno smo samo mi iskljuceni iz tog il' je vecinu tako?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Samo za one sa prstom i posterom snupdoga
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh