• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Dopelal sam jednu bačvu iz Virja prošli tjedan.
A gdje iz Virja 😂😂😂, Inina u Virju niti ne drži plavi, ona privatna nema ga več dva mjeseca. Da ga ima u Virju, Virovci nebi prihajali po plavi u Novigrad Podravski
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
U Đurđevcu ga stalno ima na Ininoj crpki, to je 20 km od Kc, to nije daleko.
Koja u Đurđevcu da pošaljem ženu po to plavilo da je se riješim bar na sad vremena, da mi ne melje doma ko mlinac za kavu iako imam zalihu kod kuče ili ali koliko je plavac razrjeđen, neče biti dosta do zime.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Onda ti je najbolje da se raspitaš gdje je red najduži ili je još bolja varijanta da pričeka na benziskoj da dojde nova cisterna kaj bude prva na redu. ;)
Pa bolje i najbliže da pričeka u Novigradu, tamo i onako nema plavca, a u međuvremenu skokne do majke na kavu da se dobro istračaju😂 a ja imam mir i tišinu u kuči.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
Koja u Đurđevcu da pošaljem ženu po to plavilo da je se riješim bar na sad vremena, da mi ne melje doma ko mlinac za kavu iako imam zalihu kod kuče ili ali koliko je plavac razrjeđen, neče biti dosta do zime.
Kak koja u Đurdevcu, pa jedina Ina koja postoji u Đurđevcu.
Ja bil pred pet dana i normalno natocil plavoga, prije mene cisterna dopeljala 20 kubika plave nafte.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,548
Veli ministar -čekam na semaforu zeleno- da plave nafte ima na svim Ininim benz. stanicama (današnja izjava). Taj nema pojma gdje je sve šuplji. U Koprivnici su 2 Inine benzinske stanice i one nikada nisu imale plavu naftu. Plavu naftu je imal KTC i Shell (bivši Apios), ali ju oni nemaju duže vrijeme.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ma krivo sam napisal, u Novigradu Podravskom. Išao sam poslije u Virje po dijelove za traktor pa me malo

Kak koja u Đurdevcu, pa jedina Ina koja postoji u Đurđevcu.
Ja bil pred pet dana i normalno natocil plavoga, prije mene cisterna dopeljala 20 kubika plave nafte.
Nemoj zezat, pa ja bio u ponedjeljak u Đurđevcu tamo prijeko kod Stil Blažević, kupovao novu motorku ili kako susjeda to zove Kotorka😂, na benzinskoj niti auta niti traktora, a u Novigradu krkljanac kao da se poticaji djele. Ma nema veze bit će ga, danas bilo u Novigradu sutra stiže novih 14 000 litara u Novigrad. Novigrad mi pod nosom.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Veli ministar -čekam na semaforu zeleno- da plave nafte ima na svim Ininim benz. stanicama (današnja izjava). Taj nema pojma gdje je sve šuplji. U Koprivnici su 2 Inine benzinske stanice i one nikada nisu imale plavu naftu. Plavu naftu je imal KTC i Shell (bivši Apios), ali ju oni nemaju duže vrijeme.

To znači da će od sutra biti plavog dizela u ponudi.
Bit će, ako će bit krkljanac kao u ponedjeljak i danas, tad će ponovo bit točio u Virju 😂😂😂😂, malo te zezam zbog prijašnjega tankanja na krivome mjestu, samo da žena ne sazna gdje si ga tankao 🤣🤣🤣
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Idem ja spavat, za danas je previše i plavca i traktora, da nebi napisao koju goru glupost 🥱👋
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh