• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,548
Samo ulagati u nekretnine, nikako ne čuvati peneze u bankama jer ih bu inflacija požderala. Može i u pokretnu imovinu tipa ražanj, jaganjci i odojci. Dobro bi bilo sve unaprijed zakapariti i odmah u realizaciju gda poticaji legnu. Poželjno je prije očistiti žiro račune da poticaji imaju gdje leći. :ppozdrav:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ha čuj, to ti je kao i brod na vezu, lijepo izgleda, al' nemaš za plavca, a što je najgore, pitam gazdu jel ide na plavi kaže, ovaj bajo ne ide, voli malo finije, tako da morao sam ostaviti za evrodizel i mora ostat nešto i za ku*čenje i aldumaš plus k tome, Sava Eskimo M+S je poskupila, treba i za to dati novce, nisam siguran da bi mi sa novom linijom ostalo dosta do nove ture poticaja, pa reko idem na sigurno 🤣🤣
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,548
Nemoj se sekirati. Ako budu ukinuli plavac i davali euro umjesto njega onda smo riješili problem za svagda. Samo tankiraj i teraj sve kaj ide na dizel, a u pola cijene. Živjelo visokooktansko gorivo. :ppozdrav:
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
116
Super. Krecem lagano potrazivat janje i pecenku. Treba malo se pocastit. A ostat ce i zeni za odmor malo. Vec su mi krenuli crvi iz guzice od nervoze.
Pojede se janje,ali nema ptice do prasice 😁🤣
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Gde mi je bila pamet kad se prodavala državna zemlja, sad samo mogel imati novi traktor i auto i biti glavna faca u selu. Nisam se natjecal jer nisam imal zver od traktora, a nisam znal za ugar :(
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh