• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Navodno više neće biti plavi dizel jer kvari nove traktore, dobiti ćemo običan dizel.
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
172
Odakle ti ta inf.. od vidovitog Milana ili?
Onaj koji se žali na plavi neka si kupi Rusa ili IMT-a i problem riješen ...i da neka ti isti s novim traktorima ostave sirotinju na miru ako ima novaca za novi traktor neka si toče dizel ...živio plavi , živjela sirotinja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Odakle ti ta inf.. od vidovitog Milana ili?
Onaj koji se žali na plavi neka si kupi Rusa ili IMT-a i problem riješen ...i da neka ti isti s novim traktorima ostave sirotinju na miru ako ima novaca za novi traktor neka si toče dizel ...živio plavi , živjela sirotinja
Pa bilo na vijestima, ne znam jel gotova stvar ili to ide od 2024.
 

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
80
Ima koga da je potisao mjeru za 6 3 1 i dobio prvu ratu. Meni već 2 mjeseca stoji u agronetu da mi je zahtjev u obradi
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Sto je na kraj s avansom u listopadu,,,nista od tog ide kako je i inace iako il',,dal' zna netko?
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49


"Rekla je da upravo zato Vlada RH čini sve kako bi pomogla našim proizvođačima, a već ovaj mjesec će ranije nego inače, uz dosadašnje mjere ići i predujam izravnih plaćanja u visini od 1,75 milijardi kuna."
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49



"Početkom studenoga isplata predujma potpora u visini od 1,75 milijardi kuna

Na upit kako će Ministarstvo poljoprivrednicima ublažiti rast cijena repromaterijala, ministrica je najavila za početak studenoga isplatu predujma potpora u visini od 1,75 milijardi kuna, kao i dvije dodatne mjere - jedna se odnosi na ublažavanje posljedica suše diljem Hrvatske, za što se sredstva osiguravaju iz državnog proračuna, a druga se financira iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj kojom će se pokušati ublažiti rast cijena energenata i drugih inputa."

eto da ne bi bilo zabune ništa od predujma u listopadu iako je sestra Marija samo par dana prije izjavila da već ovaj mjesec će ranije nego inače ići i predujam izravnih plaćanja u visini od 1,75 milijardi kuna.
 

maliodpalube

Član
Tu od
30 Lis 2012
Poruka
134
Dakle...
Listam ovaj forum već nekoliko dana. Svojevremeno sam imao neke koze, pa sam nešto malo i sudjelovao ovdje. Bilo je to davno.
Sad se ponovno spremam u neku sitnu poljoprivredu (od srpnja iduće godine sam u mirovini). Otvorit ću kasnije neku temu i sve opisati...
Ovdje se javljam jer sam ostao osupnut činjenicom da tema o POTICAJIMA ima 775 (slovima: sedamstosedamdesetpet) stranica (!?). Ajmeeee!!!
Dakle, to je naša poljoprivreda. Na poljoprivrednom forumu se daleko najviše raspravlja o - poticajima. Je li to smiješno ili tužno?
Naravno, ne krivim ja zbog toga poljoprivrednike. Sustav u kojemu seljak nije pravi sam svoj gazda nego mora ovisiti o nekim kancelarijskim sitnim dušama - to je loš sustav.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Dakle...
Listam ovaj forum već nekoliko dana. Svojevremeno sam imao neke koze, pa sam nešto malo i sudjelovao ovdje. Bilo je to davno.
Sad se ponovno spremam u neku sitnu poljoprivredu (od srpnja iduće godine sam u mirovini). Otvorit ću kasnije neku temu i sve opisati...
Ovdje se javljam jer sam ostao osupnut činjenicom da tema o POTICAJIMA ima 775 (slovima: sedamstosedamdesetpet) stranica (!?). Ajmeeee!!!
Dakle, to je naša poljoprivreda. Na poljoprivrednom forumu se daleko najviše raspravlja o - poticajima. Je li to smiješno ili tužno?
Naravno, ne krivim ja zbog toga poljoprivrednike. Sustav u kojemu seljak nije pravi sam svoj gazda nego mora ovisiti o nekim kancelarijskim sitnim dušama - to je loš sustav.
Sto znaci ne ponavljaj nista ponovno🥺🥺🥺,,,biti Ce vam isto kao i nama
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
296
Ipak ništa ovaj mjesec .
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Hahahaha,,,kaze lik sto radi na benzinskoj od sutra kunu i nesto plavi ode gore,,,,,jesu nam stvarno pomogle za sjetvu na dosta nacina,,,,potpore bile prije dizel plavi zamrznut itd itd 😂😂😂😂😂😂😂
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh