• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
DA li netko zna zašto su prava ovako mala i nikada se ne povečavaju po onoj njihovoj konvergenciji , a nova prava koja se dijele su po 163€...

Zar nebi ta prava trebala rasti konvergencijom tj iz oba smjera konvergirati prema 168€ ?
Parava su dodjeljena jos 2010-tih.

1675340198051.png
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
221
Za to kažu samo ekološki i mladi. Tako se rekli danas u agenciji. Ostali nemaju prava. Ispravite me ako griješim
Sudjelovanje u mjeri 10 ili 11 prolazi mjera 10 nije ekološka recimo poticaj za stajski gnoj prolazi
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
"Kontrole koje ona obavlja prije same uplate avansa su u tijeku i to za manje od jedan posto ukupnog broja poljoprivrednih gospodarstava, a kojima će predujam biti isplaćen po završetku kontrola, do kraja siječnja", ističu iz Ministarstva.

Da li opet lažu? :unsure:
Do kada se predujam može zvati predujam?
Kraj siječnja je gotov avansa nema,kontrole u tijeku a oni uredovno dobiju svoju teškom mukom zarađenu plaču.
Bili u Austriji na stručnoj ekskurziji i pitali o poticajima i kašnjenju istih,kaže austrijanac.
Kod njih nema kašnjenja znaju točno u dan kada če dobiti i kliko,a slučajno da kasni niti njihova administracija nema plače
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
O cemu se radi?
Bio sam prije par mjeseci zvao agenciju jer mi je falila jedna parcela na monitoringu. Rečeno mi je da je kod njih u sustavu sve u redu i da se zna dogoditi ako se na monitoring ide preko mobilnih uređaja da se ne vidi. I dan danas mi nema parcele a idem na agronet preko laptopa. Najbolje da njih nazoveš.
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
302
Ako nemate ugovore za zemlju ili su vam istekli mogu vam te čestice izbrisati iz agroneta !
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Ako parcele gledate kroz monitoring i fale vam to ne mora znacit nista. Bitno je da se viri kroz arkod preglednik. Monitoring je u testnoj fazi i događaju se bug-ovi. Tako je a mojom parcelom. Poslje kontrole je nema u monitorignu, ali se vidi kroz arkod preglednik. Zvao sam ih sad i sve je u redu. Ako vam se parcela ne bidi ni kroz arkod preglednik ond ih zovite.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh