• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
549
Kako se provjerava jesi li u evidenciji korisnika ruralnog razvoja ili se moraš prijavljivati
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Pa ako imaš modul ruralni razvoj u agronetu onda si u evidenciji. Uđeš u njega i provjeriš podatke.
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
549
Prijatelj mi kaže da ima modul ruralni razvoj, već je preko njega dobiva poticaje za gnoj i koronu, a ove su mu u agenciji rekle da nije u evidenciji i da se mora prijaviti
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Ne bi htjeo da netko ostane bez poticaja zbog mojih riječi. Ali lijepo je pisalo tko ima modul da je to to.

A gdje da se prijavi? Ne postoji negdje nikakva prijava unutar modula.
 

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Čekajte sredu, od srede do srede su prijave, takvu inf mi je danas prenjela savjetodavna
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
Tko nije u tom nekom ruralnom razvoju treba to ućiniti do 8.2 2022 znači do srijede,za prijavu treba skenirana osobna,iskenirana potvrda žiro računa.U savjetodavnojti to riješe časkom
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Cek, da bih dobio poticaj moram biti u tom nekom ruralnom razvoju? Nisam vise vala u toku,
Ja sve ovih dana proveravam racun, cekam kad ce biti nesto uplaceno.
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
549
Po mom izračunu svi voćari koji nemaju ekonomsku veličinu 11.000 eura i više ne trebaju se prijavljivati za mjeru 22 jer imaju dobiti manje od 1000 eura, a u tom slučaju se odmah odbijaju
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Ne bavim se tim tipom poljoprivrede al imam osjećaj da vas samo je....u zdrav mozak citajuci uvjete koje vam traze😢
 

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
80
Ja i dalje ne kužim tko ima pravo da se prijavi na mjeru
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
98
Stigla i ta srijeda i imam modul ruralni razvoj, a nigdje nema opcije za pristup M22. Ima netko da vidi tu opciju u zahtjevima?
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
160
Za nas koji nakon kontrole čekamo isplatu predujma, isto je pitanje da li ćemo i dočekati isplatu poslije 15og veljače.. jer kako mi kažu u agenciji, još su na tisuće gospodarstava za završnu kontrolu u 4 oka. Znači hrpa papira na stolu čeka obradu, oni danas obrade eventualno 2-3 gospodarstva i to je to. Ja ne kužim što su oni radili prošlih godina kad prošle i ove godine su toliko navalili s tom kontrolom, ne mogu sve obraditi a narod čeka svoj novac.
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
98
Da je imalo pravde imali bi oni točne rokove za svaki posao, a svako kašnjenje lijepo platite kamatu jednako kao što mi plaćamo kad kasnimo. Meni do danas za gnojivo nit pisma nit razglednice. Stoji lijepo oruđbeni broj, status zaprimljeno i tako već, eto, godina dana...
Primjer M22, čitam natječaj: 7 dana imaš za prijavu, onda oni do 31.03. odlučuju kome šta, a isplata do listopada...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh