• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Neku glupost su opet napravili. Treba obrisati kolacice/cookies na pregledniku kako bi se agronet otvorio. Meni bilo isto i kad sam obrisao, radi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Hahahahaha,,,,nemojte me krivo shvatiti al stvarno su ti ljudi zločesti majke mi😢
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Evo objavili su izmjene natječaja mjere22. U stvari nisu ništa prominilo, jer i dalje u čl.2 stoji ko ne bude imao 1000 eura da se automatski odbija. Koji lešinari
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Da, nije se promijenilo, osim što piše da će se i onima koji prođu linearno smanjiti ako nebude love...
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Za nas koji nakon kontrole čekamo isplatu predujma, isto je pitanje da li ćemo i dočekati isplatu poslije 15og veljače.. jer kako mi kažu u agenciji, još su na tisuće gospodarstava za završnu kontrolu u 4 oka. Znači hrpa papira na stolu čeka obradu, oni danas obrade eventualno 2-3 gospodarstva i to je to. Ja ne kužim što su oni radili prošlih godina kad prošle i ove godine su toliko navalili s tom kontrolom, ne mogu sve obraditi a narod čeka svoj novac.
Susjed imao kontrolu i avans sjeo nakon par dana.
Ja sam imao kontrolu pretprošlu subotu i para nema. Čekam iduću ratu poticaja i ako ni tad ne dođe onda ću bit ko božidar iz večere za pet.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
61
Neku glupost su opet napravili. Treba obrisati kolacice/cookies na pregledniku kako bi se agronet otvorio. Meni bilo isto i kad sam obrisao, radi.
Da, to je i meni pomoglo.

Nigdje unutar Agroneta ne mogu naci sto kliknut da generiram zahtjev. Gdje se tocno nalazi to za generiranje zahtjeva?

Imam SO 9400 eur, necu proci, ali svjedno bih htio poslat.
 

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
80
Pa jel nije prag prolaznosti 3000?
A gdje se može prijaviti mjera putem agroneta

A kada se mijenja ekonomska vrijednost gospodarstava jer je meni u agronetu manja nek je stvarna

A i kolko vidim pod monotorigu da su mi izbrisane neke parcele dal tko ima takav slučaj
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,094
Pa jel nije prag prolaznosti 3000?
Ne. Prag prijave je 3000, ali su stavili rečenicu koja kaže ako je isplata manja od 1000 eura da te odbijaju. Znači za vocarstvo 11 000 je prag prolaznosti. Ostali nek uzmu i izracunaju. Evo vam jednadžba.

X * (postotak kategorije) x 39.2% = 1000
X= 1000/( (postotak kategorije) x 39.2%)

Znači vocarstvo

X= 1000/(0.232x0.392)
X=10995 eura prag prolaznosti



Za kolegu iznad. Ekonomska veličina se gleda s 15.09.2022.
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Ne. Prag prijave je 3000, ali su stavili rečenicu koja kaže ako je isplata manja od 1000 eura da te odbijaju. Znači za vocarstvo 11 000 je prag prolaznosti. Ostali nek uzmu i izracunaju. Evo vam jednadžba.

X * (postotak kategorije) x 39.2% = 1000
X= 1000/( (postotak kategorije) x 39.2%)

Znači vocarstvo

X= 1000/(0.232x0.392)
X=10995 eura prag prolaznosti



Za kolegu iznad. Ekonomska veličina se gleda s 15.09.2022.
Znam da se tako gleda u natječaju, ali meni očigledno dulje ta razlika stoji jer mi neke životinje prijavljene i prije 15.09. u jrdž nisu vidljive u SO ni dan danas
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Ja probao i dogurao do mjesta gdje traži upis SO i sad ne znam kaj upisati. Pravu vrijednost ili onu koja mi piše u evpg kalkulatoru. Ja naivan mislio da će oni sami uzeti taj podatak... :hahah:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Pravi program bi to moral izvući bez problema iz baze.
Slaba im digitalizacija. :(
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh