• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
208
Kazu u agenciji u Zg.da tko je dobio dobio.Znaci ko nije dobio nece ni dobiti .Prosla baka sa kolacima.Ovi koji nisu dobili nisu dobro nesta poslali .Zalbe nema..
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Meni je nakon prijave pisalo Spreman, a danas mi piše ovako. I mislim da to ne znači da je nešto sjebano, nego da je obrađen zahtjev. Meni je o savjetodavna služba prijavila i isprintala potvrdu o prijavi, ja samo predao papir u Agenciju
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
87
status završen odnosi se na status natječaja koji je danas završen u 12:00 sati. datum podnošenja biti će evidentiran kada ga administracija apprrr-a zaprimi i krene u obradu istoga. vama je bitno da ste postupili u skladu s pravilnikom i na propisan način poslali zahtjev. nema se tu šta puno toga "sjebati"
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
194
Ma tako i kod mene prvo je pisalo spreman sad (danas) piše natječaj završen ,ispunjavo sam sam pa reko da nisam neš zeznuo pa reko da vidim baš kako vama piše
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Joj dok oni obrade prijave potrajat će... Pogotovo jer sada ide novi pravilnik i prijava poticaja.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
Evropski su to novci a i rok isplate je 15.10 tak da bi ih evropljani mogli stisnut.
Ali poznavajuči našu brzu administraciju.........
Jedino bi moglo biti umanjenja
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Ma ja očekujem da će umanjene biti sigurno 50%, ako ne i više...

Pre malo je to novaca za puno korisnika promjenom koeficijenta
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Daj da netko mi provjeri kod vas šta vam piše pod status u M22
Vezano za potporu m22 meni su neki dan u agenciji rekli da moj opg, imam onaj do 80500 kn nije obuhvacen mjerom, i da neću proći jer nisam upisan u RPO, tj nisam paušalac ili u sustavu pdv-a, pa mi ne može porezna dobit usporediti. Jel.zna netko više? Hv.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Nikakvu dobit porezna ne uspoređuje.

Jedino potvrda da nemaš poreznog duga. Ali koliko ja znam i koliko piše na stranicama porezne uprave građani isto mogu predati i dobiti:

Zahtjev za izdavanje porezne potvrde

  • potvrda o stanju duga
    - izdaje se u svrhu bankovnog poslovanja,
    - sudjelovanja na javnom natječaju,
    - za potrebe HZZ-a,
    - dobivanja potpore i dr.


U javnom natječaju piše ovako:

2.1 Uvjeti prihvatljivosti korisnika
(1) Prihvatljivi korisnici su poljoprivredna gospodarstva ekonomske veličine poljoprivrednog
gospodarstva > 3.000 EUR SO, upisana u Upisnik poljoprivrednika najkasnije do 1. siječnja 2021.
godine koji sudjeluju u:
a) podmjeri 10.1. „Agro-okoliš” Programa u 2022. godini i/ili
b) mjeri 11 „Ekološka proizvodnja” Programa u 2022. godini.
(2) Korisnik mora imati podmirene odnosno uređene financijske obveze prema državnom proračunu
Republike Hrvatske na dan 10. veljače 2023. godine. Podatke o financijskim obvezama prema
državnom proračunu Agencija za plaćanja će utvrditi razmjenom podataka s Poreznom upravom



Znači nigdje u natječaju nisam vidio niti shvatio da moraš biti upisan u RPO da bi bio prihvatljiv. Jedino je porezni dug i ekonomska veličina.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Pa nisam ni rekao da on treba vaditi. Nego će automatski porezna. Ali da se ne može onda bi ga isključilo. Zato sam poslao da se može izvaditi i za građane.

Šta misliš da će porezna poslati popis ima nema duga? Za svakog od nas netko treba napraviti upit za porezni dug. Nitko neće čekati na šalteru, ali će se preko centralnog servera generirati zahtjev za potvrdu i elektronička potvrda. Isto kao da sam to napraviš preko e građana.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh