• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
161
E ovako, zovem ja opet agenciju koji je status obrade kod mene s obzirom da je kontrola bila prije dva mjeseca, a nemam nikakvih rezultata ni izvješća. Kažu mi da je stoka pregledana ali nije zemlja jer još nije pristigla dokumentacija od strane kontrolora. Zovem ja kontrolora da vidim da li je sve OK, i da sam u stiski, da nemam filera, kaže meni lik da je on na bolovanju i još naredna 3 tjedna, tako da od isplate još ništa sigurno još mjesec dana, kako za mene tako i za još 30 ljudi kojima je on bio. Eto toliko...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Predivno.
Ovo je realnost.
Sad kad se budu hvalili isplaćeno hrpa milijuna eura poljoprivrednicima,opet ćemo biti crne ovce,a nitko od pametnjakovića niti ne pomisli da možda netko nije dobio ni mrvicu.
Veliki su garant dobili.
Gdje je sada HPK koja ništa ne poduzima,a ako šta i poduzme=>prdac u vjetar.
Baš me zanima kako u drugim zemljama to funkcionira.
Sigurno nije kao kod nas.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Evo nama potresa a poticaji lako za njih😢
E ovako, zovem ja opet agenciju koji je status obrade kod mene s obzirom da je kontrola bila prije dva mjeseca, a nemam nikakvih rezultata ni izvješća. Kažu mi da je stoka pregledana ali nije zemlja jer još nije pristigla dokumentacija od strane kontrolora. Zovem ja kontrolora da vidim da li je sve OK, i da sam u stiski, da nemam filera, kaže meni lik da je on na bolovanju i još naredna 3 tjedna, tako da od isplate još ništa sigurno još mjesec dana, kako za mene tako i za još 30 ljudi kojima je on bio. Eto toliko...
O tom sam pisao gore povrh,,,jadno i šugavo ,,,briga kog ne mislim na poljoprivrednike vec te koji isplaćuju misleći da je to njihov novac 😡
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
116
Da vas obradujem kak su oni mene...
Nazovem prije par minuta apprrr i javise dotična gospođa.
Molim izvolite!:
Ja: Dobar dan, pitao bi kad krečete sa prvom ratom izravnih potpora
Ona: ovako gospodine po mojim saznanjima na današnjoj sjednici kako je rečeno isplata ide IDUĆI MJESEC, ali nemožemo obečat datum.
Ja: prvo šutim onda progovorim bravo ljepo od vas i to šta je naše nedate nam na vrijeme. 😡
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Prvo su govorili krajem veljace, sad kazu iduci mjesec....nadam se da saznanja te gospođe nisu točna.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Tocna su provjerio i ja,,,al sta je najgore tako hladno kazu 3mjesec,,,pitam zna li se kad neznam gos..ugodan vam dan,,,jos se rugaju
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
221
Tocna su provjerio i ja,,,al sta je najgore tako hladno kazu 3mjesec,,,pitam zna li se kad neznam gos..ugodan vam dan,,,jos se rugaju
Baš me zanima kakav bi kaos bio da ne dobiju plaću a mi radimo za njih vrijedni ljudi naše...............
 

Ana Marija Matej

Novi član
Tu od
26 Ožu 2022
Poruka
15
Bit će valjda pred Uskrs. Da ne zaboravimo do Uskrsa da smo dobili. Dva u jednom i poticaj i Uskrsnicu.Pred poticaj bit će objave dobili ovaj poticaj dobili onaj itd. Onda znate da je isplata blizu....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Sutra kreče isplata osnovno ...u ponedjeljak preaspodjeljeno ,utorak zeleno i srijeda je za mlade ,ovaj put je izvor vrh vrhova..izvor je od vrhovnog DT

Ako sad i ovaj izvor zajebe odo u Irsku
Trebale bi biti po 2 uplate za svaku stavku tako je bilo lani🤔
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh