• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
I meni je došlo izvješće o kontroli prošli tjedan, SAD me zanima da li se mora čekati da prođe rok žalbe od 14 dana da krene isplata? U slučaju da se žalim kako onda ide, da li isplaćuju poticaj bez obzira na uloženu žalbu ili ne?
Jeste li dobili što poticaja? Meni ovaj tjedan stiglo izvješće o kontroli, tko zna kad će uplata.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
144
Jeste li dobili što poticaja? Meni ovaj tjedan stiglo izvješće o kontroli, tko zna kad će uplata.
Nisam još ništa, sazivao sam prošli tjedan kažu da SAD krajem mjeseca idu odobrenja za nas koji još nismo ništa dobili, SAD ćemo vidjeti..tko zna...
 

Samo Sužnjević

Novi član
Tu od
16 Ožu 2023
Poruka
10
A koliko sam ih zvala ne vrijedi, bila sam kod njih u agenciji na popisu sam za kontrolu a kad će doći neznam... Jer u sisačkoj županiji gdje sam ja su povećane kontrole s 200 opg-ova na 400.. tak su mi u agenciji rekli a njih je samo troje kontrolora... Mislila sam mozda uplate avans pa onda dođu al očito ništa od toga... Jer nisam još ništa dobila na račun .. a vidim da su neki koji nisu avans prije dobili sad su dobili pa mi nije jasno...
Znači ni kod Vas još kontrola nije bila..Ni kod nas..Isto Sisačka županija..Užasni su ove godine..
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
144
Nama je kontrolor rekao da koliko imaju kontrole za sisačku, i baranjsku neće do kraja god...
Nama kontrola bila 20.12, sutra 3 mj još ni avansa nismo dobili...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Gospodo moja,,,,,nece ti kontrolori imati sto radit kroz par godina zapamtite,,,,ne treba ova briga nikom,,,,tako doci cemo i mi (poljoprivrednici,,,stočari itd) do mozga,,,pa nek im njihovi veliki nadoknade 100.000malih opg-ova😡😡😡😡😡al opet nije njih ni briga za to,,,,oni ce i dalje biti na drzavnoj cici a posla nista😂😂😂😂sve u svemu jeb....zalosno😢
 

Samo Sužnjević

Novi član
Tu od
16 Ožu 2023
Poruka
10
U pravu ste..Žalosno je sve to..Ali od 11.mjeseca ništa nisu uplatili većini ljudi..To je velika sramota..Radiš cijele godine,ulažeš svoje novce a oni kad trebaju uplatiti kasne eto 5 mjeseci..i samo obećavaju biće krajem 11..pa 12..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
277
Gledala sam jučer jedan video na Tik Toku,korisnik objavljuje videe da svojeg gospodarstva,u SAD. Na videu je mužnja krava na onom rotirajućemm izmuzištu,a jedan od komentatora kaže: da vam barem svima farmerima zatvore farme i bankrotirate. Autor videa samo veli: podsjećam drage građane,da bez farmera,nema namirnica na policama.
Mislim da to još uvijek nigdje nitko ne kuži. A pogotovo kod nas.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh