• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
44
Da bas moraju...mi nismo dobili potporu za mineralna gnojiva prosle godine,sve uredno poslali, ni love ni odluke, rekli prije 2 mj da ce biti odluka u agronetu kroz nekoliko dana, naravno nista od toga
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
87
Neznam baš, kontrole za dobrobiti životinja na terenu, su još u tijeku, malo mi nije jasno, ako je obveza držanja životinja bila do 31.12. kao i uvjeti koje je trebalo ispuniti, a oni sada idu kontrolu.
 

Samo Sužnjević

Novi član
Tu od
16 Ožu 2023
Poruka
10
Meni ove godine ništa nije jasno..Samo je to jedna velika sramota za državu..Tako "poštuju" poljoprivrednike..Strašno..Proljeće je stiglo..treba se pripremati zemlja za obrađivanje a gorivo naravno pustili nisu..Sve u svemu mi smo svi u velikom gubitku zbog njih..Kasniti toliko mjeseci sa isplatom..E državo jadna li si..🙄
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Zar stvari ne finkcioniraju na sljedeci način.

Kontrola se na radi na 1005 PG-a nego na određenom postotku (prestupitelji imaju veći težinski faktor), sustav odabire PG koji idu u kontrolu i tip kontrole. Za odabrane nema isplate dok se ne provede kontrola kroz Monitoring i onda se izda riješenje za ratarski dio i ide isplata za to (OP, ZP). Za stoku i ostalo kontrole idu i ne dobijaju se sredstva dok se kontrola ne zavrsi . Zato neki nisu dobili kjoš nista, nekima fali 2 rata , a neki jos čekaju samo poravnanja.

Zar vam to nije logično??

Neka me netko ispravi...Uglavnom kolega sad odlazi iz kompanije u KINGICT i radit će na poljoprivrednim aplikacijama , pa ćemo kroz 3-6mjeseci imati bolje info.
Drugi kolega je isto i KINGICT otišao on je pak zavrsio na HAC aplikacijama.
Tako da sve preuzima KingICT, samo da znate, nastaje IT megaloman u HR koji bere pare.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,911
Funkcionira tako da oni nama mogu reći što god žele,administrativna kontrola,kolega na bolovanju,zapalio se server,umrla je baba od šefa pa su svi na sprovodu...da ne nabrajam.
Debilana je da oni kontroliraju OVE godine ono što nam NISU isplatiti za PROŠLU godinu.
Kod nas nema reda,nit se poštuju nekakvi datumi,nit se zna tko pije a ko plaća.
Ali najbitnije je da nas treba non stop "tjerati" u nekakav red.
 

ibjonda

Član
Tu od
4 Ožu 2017
Poruka
45
Da bas moraju...mi nismo dobili potporu za mineralna gnojiva prosle godine,sve uredno poslali, ni love ni odluke, rekli prije 2 mj da ce biti odluka u agronetu kroz nekoliko dana, naravno nista od toga
Također, uredno predano, nema se na šta žaliti kad nema odluke. Užas
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
194
Dali ima tko pod statusom da mu stoji u obradi za M22 ?
Ili vam i dalje stoji podnesen
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh