• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196

Info APPRRR​

sri, 5. tra 10:05 (prije 6 dana)
prima ja
Poštovani,

U tijeku su administrativne kontrole, a početak odobravanja za M11 planiran je sredinom travnja.

S poštovanjem,
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Pozdrav. Ima li netko da je podnio prigovor za mjeru 22? Ja sam imao kaznu 92 eura i vodila se kao porezni dug. Platio i podnio prigovor apprrr-u. Uglavnom, nikakav odgovor nisam dobio
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
53
I mi podnjeli prigovor, doc ce kroz par dana ne brini, negativan naravno (nije prvi put da s valjanim razlozima saljemo prigovor, al uvijek negativan odgovor) Vise sebe da smirimo, nego da ocekujemo pozitivan ishod.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Jel ću dobiti (kao prvi put) na mail da je odluka donešena ili...?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

opg66237

Novi član
Tu od
29 Ruj 2022
Poruka
20
Mislim da je to prosle godine sve bilo isplaceno u 3.mjesecu ili eventualno pocetak 4. Ove godine bas jako kasne sa svime
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh