• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Poznajući kako rade,, uplatu ne triba očekivati prije zadnjeg tjedna u travnju
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
164

Info APPRRR​

sri, 5. tra 10:05 (prije 6 dana)
prima ja
Poštovani,

U tijeku su administrativne kontrole, a početak odobravanja za M11 planiran je sredinom travnja.

S poštovanjem,
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Pozdrav. Ima li netko da je podnio prigovor za mjeru 22? Ja sam imao kaznu 92 eura i vodila se kao porezni dug. Platio i podnio prigovor apprrr-u. Uglavnom, nikakav odgovor nisam dobio
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
51
I mi podnjeli prigovor, doc ce kroz par dana ne brini, negativan naravno (nije prvi put da s valjanim razlozima saljemo prigovor, al uvijek negativan odgovor) Vise sebe da smirimo, nego da ocekujemo pozitivan ishod.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Jel ću dobiti (kao prvi put) na mail da je odluka donešena ili...?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

opg66237

Novi član
Tu od
29 Ruj 2022
Poruka
20
Mislim da je to prosle godine sve bilo isplaceno u 3.mjesecu ili eventualno pocetak 4. Ove godine bas jako kasne sa svime
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh