• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
El bi trebala mozda m11 sjesti sad ovaj tjedan, kad idu zaštićene pasmine
Mjera 11 i mene zanima.

Sad zvao 016002774, jako ljubazna gospođa. Kaže mjera 11 tek u svibnju. Nabijem ih. Prošle godine bilo u ožujku
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
529
Proizvodno vezano za voće neće biti uskoro. Rekla mi je da po njenim saznanjima kraj svibnja i lipanj. Inače ženskoj triba dat nagradu za ljubaznost
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
E sada sam se uvjerio. Na broj 016002774. U 20 god. OPG-a drugi puta zvao. Jako ljubazna gospodična. Čak me tražila MIBPG da mi sve provjeri...
Dakle, za koze i ovce PVP mi odobreno u petak i da očekujem od danas do kraja tjedna isplatu.
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Jel ima tko broj od apprrr da se provjeri za mjeru 22. Dali su mi broj 016002733, ali na taj broj kaže da pristup biranom broju privremeno nije moguć
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,129
Ne znam ja šta oni čekaju. Već će novi poticaji trebati krenuti...


Bilo je rečeno tjedan poslje uskrsa...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,598
Jesam ja lipo reko da se nema para. Eu nema para. 3 godine se vec preslabo uplacuje u blagaju. A treba jos financirat i Ukrose. I dobro je sto ih nema i bilo bi dobro da ih ni nebude. Pogotove te mjere 10,11. I te zelene politike.
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Danas sam razgovarao sa djelatnikom u apprrr u vezi mjere 22. Pitao sam ga u kojoj je fazi moj prigovor. Kaže da ništa ne zna, da se treba osnovati povjerenstvo koje će pregledavati prigovore i donositi odluke. Eto, ako nekoga zanima.
 

Franec

Član
Tu od
22 Ožu 2023
Poruka
34
Mjera 11 i mene zanima.

Sad zvao 016002774, jako ljubazna gospođa. Kaže mjera 11 tek u svibnju. Nabijem ih. Prošle godine bilo u ožujku
Ja sam zvao, menu je rekla krajem travnja 🙄 muljajuuu nas.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
428
Najbitnije da je Agencija donijela Pravilnike, a kako će te Pravilnike iskontrolirat, sa manjkom ljudi u operativi, uz ovakvu logistiku i organizaciju - "paljenje na guranje", i to sve danas i sad u trećem mileniju ........
Ponekad se uplašim za budućnost......
P.S. Njihova sreća je što tako rade kako rade a u državnoj Agenciji.......Da rade kod privatnika, pola njih bi ...na parove razbroj se,,,,prvi, drugi........Vi drugi bješte kući ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh