• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Ove godine će sve PVP biti puno manje, jer su dobili novi pravilnik u kojem određuju minimalnu i maximalnu visinu naknade po hektaru. Tako je npr. za voće minimum 154 eura,a maximum 206 eura po hektaru,a lani je bilo 500 eura po hektaru
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Ne znam samo zašto nas traže evidenciju proizvodnje u kilima kad potporu isplaćuju po hektarima a ne po kilima proizvodnje
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Ima, ima. Probaj obrisati povijest pretraživanja, takvi savijeti bili ranije. Meni ni s tim ne uspijeva.
Katastrofa. Ne mogu preko mobitela, laptopa, kompjutera, a mogu preko mobitela od kćeri. Možda su mi blokirali mobitel s obzirom da sam se znao prijavljivati po 10 puta dnevno iščekujući mjeru 22. 🤦🤦😀😀
 

Neretva

Član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
43
Poslao sam mail na info apprrr, molim vas kad kreće isplata M10 i PVP voće i povrće, dobio odgovor za navedeno isplate do kraja travnja
 

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
43
Ne znam samo zašto nas traže evidenciju proizvodnje u kilima kad potporu isplaćuju po hektarima a ne po kilima proizvodnje
Zato sto imaju propisanu kolicinu uroda po ha, npr. bubam za jabuku 10t/ha i ti ako imas 5 t i jedan ha dobit ces isplatu za 0.5 ha a ne za 1
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
410
Zato sto imaju propisanu kolicinu uroda po ha, npr. bubam za jabuku 10t/ha i ti ako imas 5 t i jedan ha dobit ces isplatu za 0.5 ha a ne za 1
Mislim da u gore navedenom primjeru nećeš dobiti ništa :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh