• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
266
Šta mislite da bi se dogodilo da je država prema svima kao prema poljoprivrednicima i naprimjer dodatak koji su najavili umirovljenicima za petak isplate tko zna kad .
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Kad grad dobije pare od agencije,onda će isplatiti.
Iako to će isto potrajati tko zna koliko,jer kasne sa svime..a tih par eura po ha,nebude spasilo situaciju(inflacija,cijena repromaterijala,cijena žitarica,itd...)
Ovu godinu za sušu isplacuje agencija u 3 rate. Dvije su vec sjele. Ja sam u Čazmi. Zalosno je kako okolne opcine nisu prijavile sušu i onda poljoprivrednici tamo ne dobiju ništa.
 

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
43
To vam ovisi o procjenjenoj steti od suse za pojedinu opcinu mislim da su dobile samo opcine kod kojih je steta bila veca od 60 %
 

mili mali

Novi član
Tu od
17 Velj 2023
Poruka
2
Slovenski poljoprivrednici (kmetje) protestiraju već drugi puta ovaj mjesec. Traže od sindikata da u potpunosti pregovara o zahtjevima prema Vladi. Među njima su da novi ekološki zahtjevi ne bi smjeli premašiti realne mogućnosti poljoprivrede, da se smanje područja Nature 2000, da mjere budu jasne i administrativno nezahtjevne te da se izravna plaćanja i druga sredstva usklađuju s inflacijom. Traže i smanjenje populacije divljih životinja te odbacivanje uredbe o održivoj uporabi fitofarmaceutskih sredstava.

A mi zadovoljni!?

 

opg66237

Novi član
Tu od
29 Ruj 2022
Poruka
20
Nije mi jasno u cemu je problem, dali nemaju novaca ili i dalje rade kontrole pa zato ne isplacuju.
 

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
82
Dobrobiti životinja, izvorne i zaštićene pasmine, posticanje uporabe stajskog gnoja, samo od nekih koje nisu isplaćene. prošče godine u ovo vrijeme su bile isplaćene.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh