• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mareleona

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2018
Poruka
120
Za sve druge imaju a za nas koji sad trebamo novce najviše se nema. Bitno da su puni dućani onih koji su dobili uz djecji onaj neki dodatak pa sad imaju za cigarete i pive. Čast iznimkom.
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Ne, ozbiljno pitam. Jel lupaš ili...?? S obzirom da su me sjebali za M22, čekam M11 ko ozebli sunce 🤷🤷
Poslao sam mail u apprrr i rekla mi mila teta da gore navedeno ide do kraja ovog mj ...e sad ga jebi ako zajebu onda ću ostati do kraja života u Irskoj i onda ima da nabijem i AP-a i DT-a mog malog

Info APPRRR​

07:10 (prije 2 sata)
prima ja
Poštovani,

Isplata je planirana krajem travnja.

S poštovanjem
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,372
Tako su bili pričali krajem 3. Pa promjenili na prvi tjedan 4. Pa promjenili na pred Uskrs.

Pa su onda rekli prvi tjedan poslje uskrsa. Pa sad odjednom kraj 4.

I to sve info iz apprrr bio.

Živi bili pa vidjeli...
 

Pole666

Novi član
Tu od
12 Tra 2022
Poruka
23
Centrala...
Ali reci će ko papagaj do kraja travnja

Broj financija
01 6002 755
01 6002 756
Tu pitajte kad ide lova za šta...pripremite MIBPG
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
224
Pitali ili ne sjest će kad oni puste ovaj novi poticaj danas radio. Katastrofa još manje para mlijecne krave nestale sad ti znaj šta ćeš nagodinu dobit
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Pole666

Novi član
Tu od
12 Tra 2022
Poruka
23
Ma sve kužim pravio plan do 15.04. Da uplate i eto stalno neko petljanje...di je sad ona nesretna komora samo da bezveze plaćaš
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh