• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Jay_d

Član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
64
Ni danas nema isplate, naravno. A svaki dan treba jesti. A i polje ne pita koji je dan, jel blagdan, praznik, oli katolicki oli ovaj 22.06. Ma zivjeti se mora judi moji....
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
503
E moj ili moja Travica, džaba nam je zvati. Upravo čitam da je firma PIVAC, dobila milijune poticaja za farme na kojima nemaju ni grla stoke. Kako će nama plaćati kad daju svojim kompanjonima. Jesu li oni bili u kontroli i zašto oni ne čekaju 30.6
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,543
Glasačkoj mašineriji povišice a nama smanjenje financijske omotnice za 70 milijuna eura rekla ona teta na poljoprivrednoj emisiji pred jedno tri tjedna. I ujedno da čemo po razno raznim šemama moči dobiti više poticaja :devilish:
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Ja se više ne družim s vama. Ja sam svoje dobio 🤣.

Šalim se.

Tko god plaća poljoprivrednu komoru treba ju i zvati i zahtijevati da nešto rade. Makar obavijestu medijima da daju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh