• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
168
Ja kako sam racunal za osnovno preraspodjeljeno i zeleno jos mora doci oko 10 posto od toga kaj je do sada isplaceno
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Oko 40% manje. Prijavljeno (stočarstvo) koze i ovce muzne, livade, pašnjaci.... ( Rekli su mi da su skinuli za 2022 god.za ovce i koze oko 50% ) zadnjih godina po grlu je bilo oko 110 kn, ove godine sam dobio po grlu 50 kn. Ali i kada to odbijem, opet mi dosta fali za osnovno, zeleno, preraspodijelno...
Da, puno je to 40%.Nadam se da ce ovih dana svima uplatiti ta poravnanja i da više ne razvlače te uplate kao žvakače gume...
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
258
Nemam to ali drago mi je čuti da netko dobije valjda će i moje doći na red.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Jeste sad u 6 mj.dobili poravnanje za mliječne krave?
Pa koliko sam gledao jučer onu njihovu excel tablicu, oni su nama isplatili cijelu 2022 god. Jedini je problem što niti po bankovnom izlistu ja te novce nisam vidio. Fali tisučak eur. Ali po izračunu u excel tablici fali još 2000 eur. Samo mi nije jasno kako eur a 2022 god je bila kunska isplata.
Jeste sad u 6 mj.dobili poravnanje za mliječne krave?
Screenshot_2023-06-14-20-52-58-869_com.google.android.calculator.jpg
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ja kako sam racunal za osnovno preraspodjeljeno i zeleno jos mora doci oko 10 posto od toga kaj je do sada isplaceno
Ono kaj sem ja računal, nikaj od toga. Oni imaju bolje kalkulatore da nas sve zahebu😂😂
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Pa koliko sam gledao jučer onu njihovu excel tablicu, oni su nama isplatili cijelu 2022 god. Jedini je problem što niti po bankovnom izlistu ja te novce nisam vidio. Fali tisučak eur. Ali po izračunu u excel tablici fali još 2000 eur. Samo mi nije jasno kako eur a 2022 god je bila kunska isplata.

View attachment 61635
Gdje vidiš njihovu excel tabelu?u agronetu?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh