• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,354
Meni sve parcele stoje plavo obojene... Neke su košene već 2-3 puta, neke tanjurane, neke kultivirane.

Ali sve su plava 😂🤣🤣🤣
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
I kod mene slično,na jednoj parceli di je kukuruz je žuto,mislim da bumo svi naj....i zbog njihovih semafora kad bu trebalo poticaj isplatit
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Ljudi, imam pitanje. Jel kome na monitoringu stoji kosenje 0 % plavo obojeno? Sve arkod parcele vec 3 puta pokosene...
Meni lucerka plava, kukuruz i zob žuti a pašnjaci zeleni (u arkodu naravno, da ne pomislite da sijem gmo 😀). Tako stoji od prošle godine. Bilo je nekog govora pred koji mjesec o nabavci dronova za daljinsku provjeru na terenu tih žutih i plavih parcela. Samo me strah da im ne ugrade i sonde za rektalni pregled na daljinu jer stalno se nešto prijete a za naše dobro. Kad su uvodili arkod i te satelitske snimke prezentirano je kao super precizno i da će moć fokusirat listić i travku pa mi sad nije baš jasno kako su svima parcele žute i plave iako se aktivnosti odrađuju i razlika u stanju površine je vidljiva i golim okom iz svemira. Možda kum ima viška dronova na lageru a ministarstvo viška novaca pa malo farbaju po internetu da bude uvjerljivije. Sve zvuči malo grubo i kao isprdavanje al tako su nas naučili kroz godine
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
67
Kod mene vocnjak koji je pokosen ove godine stoji obojan u plavo.
Ali snimka vocnjaka je od prosle godine.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kako znaš koji je datum snimke, a koji postavljanja semafora? Navedeno negdje, ili?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,354
Evo kod mene snimka od prošle godine jer se jasno vide tragovi podrivanja i tanjuranja nakon podrivanja.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A ja bil naivan pa sam mislil da napišu datum snimke/postavljanja semafora. :(
 

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
Meni se čini da oni drže stalno jedne te iste slike nama vidljive samo kao kartu (osnovu) na kojoj se prikazuje semafor i čestice a ono što govore da se snima malo malo da to vide samo oni i koriste za svoje potrebe.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,354
Ja ne znam šta oni gledaju. Ali u orahu mi je obrađena zemlja cijele godine. Pripremam ju da unutar reda na jesen sadim. Ali mi je malo grbavo zbog obrade pa prelazim vibro kultivatorom lijevo desno i gore dolje svaki puta kad se sjetim.

I oni pišu da procjena nije moguća... Pa nije 3 niti trave niklo tamo ove godine. Kako procjena nije moguća?


Ne znaju oni di im dupe di im glava. A ne gdje je pokošeno, gdje nije.

Ili uzimaju studente koji zemlju vidjeli nisu da procjenjuju 🤣🤣
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
67
Da, snimka je od prosle godine. Vjerojatno oko godinu dana stara.

Za semafor nemam info kad su ga stavili.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Ima li još netko da još uvijek nije dobio ništa M10 za izvorne i zaštićene pasmine?
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Jel moguće da cigani čekaju s isplatom za dobrobit zadnji dan roka? To je dokaz koji smo im mi stočari faktor u državi

Ima li još netko da još uvijek nije dobio ništa M10 za izvorne i zaštićene pasmine?
Ništa ni dobrobit
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
280
Trebalo bi biti po onome od lani meni fali za mlječne krave i za pvp u proizvodnji mljeka
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh