• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
729
Kazu da crveno ne prolazi, plavo je pozeljno, zeleno i zuto samo ako budu u koaliciji sa plavim.
Crno nam se piše 😀
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
El išao tko na ona predavanja? Dali idu svi mladi koji primaju za mlade ili samo koji su ove godine prvi puta podnijeli zahtjev za mlade?
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Zvao agenciju vezano za monitoring. Ugl dižete tu paniku bzvz. Kak je bilo do sad tak je i dalje. Ako šta nije u redu zvat će vas ili sami izac na teren.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Vidjet ćeš kad nas većina ostane bez avansa jer im monitoring ne radi nikak,svaki dan druga boja na parcelama,a dok oni sve nas obiđu došlo bude i ljeto
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,254
Čega ste u strahu, do ljeta će oni naše pare oplemeniti obrnuti, I mu ćemo dobiti još i kamate,znači još i više :hahah: ajde živili vi meni :ppozdrav:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
37
Na koji dan će stanje Monitoringa uzimati kao relevantno... cijelu godinu pojedine table zelene i onda sad izmjena crveno/ zeleno - valjda ovisno o oblaku . Koga god pitaš, svatko priča svoje, kao nema veze... a kad nam dođu odluke ili vrijeme za isplate bit će veze kao i do sad. I kako znati što će oni utvrditi, pa neće svima stići izaći na teren za crvene, žute i plave table. Mislim da će biti, što koga dopadne, kao i dosad.
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Objave dan dva prije isplate da pocinju isplate
Vjv kontrole cekaju
Meni su danas ie ekoloske bili
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh