• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Đolence

Novi član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
5
Evo da se i ja ukjlucim u raspravi i da podjelim svoju situaciju
I meni su 3 parcele u crvenom koji su do zemlje obradene znaci govorim o livadama ,nitko me nije zvao za tih crvenih parcela nego sam otisao u agenciju i pitao o cemu se radi to je bilo 7.11 .
Dali su mi zadatak na GTF-u da ih slikam sto sam uredno i napravio sutradan ,10 .11 dobijem obavijest u GTF -u da su parcele uredne i dokazana uporaba
Jos uvijek su u crvenom isplatu nisam dobio ,u agencij neznaju sto je niti neznaju tko to vraca u zeleno tako i zagreb jer i njih zvao
Hocu reci da ovakav nacin ne prolazi jer hrana za blago poskupljuje cekajuci njih da isplate predujam ,isto tako radnici koji zaposleni na OPG -ovima cekaju svoju placu ,doprinosi prema drzavi i naravno porez .
Ovakim cinom ministarstvo poljo.kao i agencija dolaze do toga da ih se moze kazneno prijaviti ,
A mi imamo priliku to promjeniti zauvijek ,imamo izbore sljedece god pa razmislite glavom svojom jer taj period necemo biti ovce nego vukovi pozdrav
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Ja im poslao mail
Pitao za tu crvenu parcelu koju obradjivam i koja je uredno prijavljena agenciji zasto je crvena ,kao i za isplatu poticaja

A njihov odg je “Administrativne kontrole kao i isplate su u tijeku, te Vas molimo za malo strpljenja.”
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
418
Izgleda da je netko nešto zajebao ili nije, ali u svakom slučaju nedostaje eura za isplatu.....pa se ide na presiju i prema nižem ešalonu djelatnika Agencije, da presijom prema Opgovima i ovakvim mobinzima prema njima, dovedu do stvarnog odustajanja jednog dijela istih od svojih normalno prijavljenih poticaja.....
Za takvu prevarantsku provedbu tog gnjusnog čina imaju i izgovore:
Satelit nije snimio,
Bilo je oblačno,
Slikajte geotagirane fotografije,
Nije se potrefio raspored zviježđa
A realno promišljajući, kako Agencija i može realno provesti kontrole.....Preko satelita, tipkajući po Arkodu, NEMA ŠANSE.....
P.S. Promišljanje za geotagiranje.....
Ovim naćinom se dovodi ljude u poziciju da MORAJU imati pametni telefon ili dr. uređaj , kojim će sami ti ljudi MORATI dokazati ono što NESTIGNE dokazati - odraditi Agencija....
Po meni bi zicer bila tužba prema Agenciji koja je ovom odredbom stavila u diskriminirajući položaj sve one koji takve nazovi pametne uređaje NEMAJU...
Primjer:
Kada idemo vozilima na tehnički pregled i registraciju, pa ti djelatnik na pregledu kaže , da smo sami dužni mobitelom poslikati naše vozilo i dostaviti te slike tamo negdje....
Joj Bože apsurdistana......

Jučer me zove sestra, isto je dobila obavijest o neaktivnosti, na jednoj čestici je djetelina koja je košena 3 puta ove godine, a na drugoj čestici je bio posijan kukuruz..... Strašno....
Nažalost ali bio sam u pravu...
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
Također imam jednu crvenu parcelu, a oko nje sve zelene. Naravno da je obrađeno u isto vrijeme. Zvao svoju agenciju zbog toga i rekli mi sve u redu,, evo bilježimo da je obrađivano. I dalje mi ta parcela u crvenom i nisam dobio jučer ništa od avansa...

Molim ako netko zna na koji broj mogu zvati u ZG zbog toga kada će avans. !? Ja ne mislim pisati nego ću zvati stalno... Hvala
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
33
Trebamo tužiti agenciju kolektivno za ovo ponašanje i tražiti kamate za svaki dan neisplate na temelju neistinitih satelitskih fotografija od prošle godine jer slike na koje se pozivaju nisu uopće od ove godine, a i ko im je branio da pošalju kontrolu svima s crvenim parcelama do 15.11.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
1920 sjelo, a imam 86 ha. Vjerojatno je to najveći iznos koji će sjesti sada za tu mjeru.
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
Zvao sam za crvenu parcelu. Od koje nisam odustao jer je uredna. Sada oni moraju to potvrditi i proslijediti za isplatu. Prvo će se isplatiti svima koji imaju sve "zeleno" jučer krenulo i ovih dana nastavljaju. Mi neki sa "crvenima" smo na čekanju. Pitao sam koliko se čeka !? Od nekoliko dana do mjesec dana.
Eto, žao mi je što zbog jedne najmanje parcele u crvenom sam sada na čekanju
Pratim dalje stanje ovdje sa isplatama, ako nekome krenu isplate predujam, a imao crveno neka napiše... Hvala i sretno !!!
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
63
Trebamo tužiti agenciju kolektivno za ovo ponašanje i tražiti kamate za svaki dan neisplate na temelju neistinitih satelitskih fotografija od prošle godine jer slike na koje se pozivaju nisu uopće od ove godine, a i ko im je branio da pošalju kontrolu svima s crvenim parcelama do 15.11.
Nemas pravo na kamate jer je rok isplate do 30.6. sljedece godine.Na sve su mislili.A ovo zivkanje agencije zbog satelita isto nema ucinka jer je to napravljeno s razlogom.Nije da cestice nisu obradjene nego se ovak dobiva na vremenu,tj.isplata na rate.
 

tomas8

Novi član
Tu od
9 Sij 2023
Poruka
14
1920 sjelo, a imam 86 ha. Vjerojatno je to najveći iznos koji će sjesti sada za tu mjeru.
nebitno što imaš 86ha. preraspodjeljeno je za najviše 30ha. tako da će ti sjesti još oko 1.380€ u dvije rate.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Ja im poslao mail
Pitao za tu crvenu parcelu koju obradjivam i koja je uredno prijavljena agenciji zasto je crvena ,kao i za isplatu poticaja

A njihov odg je “Administrativne kontrole kao i isplate su u tijeku, te Vas molimo za malo strpljenja.”
Istu recenicu su i meni odgovorili...roboti....
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Ja imam parcelu jako malu u crvenom 0.10 ha i sve je odrađeno i nisam dobio ništa
Stavili su te na čekanje kao i nas ostale koji smo se odrekli crvene parcele(iako je bila obrađena).

Evo da se i ja ukjlucim u raspravi i da podjelim svoju situaciju
I meni su 3 parcele u crvenom koji su do zemlje obradene znaci govorim o livadama ,nitko me nije zvao za tih crvenih parcela nego sam otisao u agenciju i pitao o cemu se radi to je bilo 7.11 .
Dali su mi zadatak na GTF-u da ih slikam sto sam uredno i napravio sutradan ,10 .11 dobijem obavijest u GTF -u da su parcele uredne i dokazana uporaba
Jos uvijek su u crvenom isplatu nisam dobio ,u agencij neznaju sto je niti neznaju tko to vraca u zeleno tako i zagreb jer i njih zvao
Hocu reci da ovakav nacin ne prolazi jer hrana za blago poskupljuje cekajuci njih da isplate predujam ,isto tako radnici koji zaposleni na OPG -ovima cekaju svoju placu ,doprinosi prema drzavi i naravno porez .
Ovakim cinom ministarstvo poljo.kao i agencija dolaze do toga da ih se moze kazneno prijaviti ,
A mi imamo priliku to promjeniti zauvijek ,imamo izbore sljedece god pa razmislite glavom svojom jer taj period necemo biti ovce nego vukovi pozdrav
Žalosno, eto sve si odradio kako treba, a netko u ministarstvu nije i zato nisi dobio novce 15.11., ovo sve meni izgleda kao lutrija-taj monitoring je semafor lutrija, budimo se i gledamo koje smo boje????od 30 parcela jedna obrađena se zacrveni i zato smo na cekanju...mislim da nas ima dosta, zar se oni ne upitaju kako je taj monitoring ne ispravan??
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh