• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Mislim da taj cijeli monitoring ne drzi vodu jer kad sam ja zvala (jucer) kaze mi da je sve u zelenom i da ocekujem isplatu kroz ovaj tjedan(jos nisam nista dobila) a ja kada udjem u monitoring za sve parcele mi je prikazana ekspertna procjena NE, a imam neke u zutom a neke u zelenom…
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
76
Upravo I ja sad išao pogledati ....znači sve mi je pod Ne ...i zelene i par žutih....nisam pametan više 😵‍💫
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
161
Kod mene u monitoringu za zelene, žute i plave pod ekspertnog procjeni označeno da nema aktivnosti, što je sad to...
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
76
Jebe lud zbunjenog ovdje ...da oni nama nitko ne znaju reći ništa....a iščekivanje izludi ...nikakvog redosljeda...danima kroz naša pisanja pokušavam shvatiti nekakav red...nekakvo pravilo ...ali džabe....ništa s ničim
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Kod mene u monitoringu za zelene, žute i plave pod ekspertnog procjeni označeno da nema aktivnosti, što je sad to...
Isto. Ja mislim da to znači da nas kojima tako stoji još nisu obradili 🤷🏻‍♂️
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Jebe lud zbunjenog ovdje ...da oni nama nitko ne znaju reći ništa....a iščekivanje izludi ...nikakvog redosljeda...danima kroz naša pisanja pokušavam shvatiti nekakav red...nekakvo pravilo ...ali džabe....ništa s ničim
Ma ja danas dobio avans za osnovno placanje, jedna crvena bila i 09.11.odustali od nje , nama koji smo odustali od crvene treba proci 15 dana i onda puste dalje na obradu, u petak mi bilo 15 dana i danas sjelo osnovno. Gledam sad u monitoringu za zute i plave i zelene parcele pise mi kod te eksperte procjene NE, dakle to nije uvjet za isplatu avansa. Nekome ce to biti uvjet-vjerovatno onima koji nisu odustali od crvene.
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
76
Baš zajebavaju ...da čovjek više ne zna šta da misli ...bome kod tebe kako su ti rekli tako je i bilo ...meni rečeno da sam u obradi ...sutra mi istječe 15 dana ...pred nama je ...pa ćemo vidjeti šta će biti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
View attachment 67338
Poticaja još nema al ovo me veseli.
Imate li i vi ovako crvenkapice?
Ovo DA-znaci da su kod tebe za tu parcelu proveli ekspertnu procjenu poljoprivredne aktivnosti.Ali sto su zakljucili? Vidim da pise 26%slicnosti s kulturom sa zahtjeva, nadam da je to dovoljno i da budes dobio avans.

Baš zajebavaju ...da čovjek više ne zna šta da misli ...bome kod tebe kako su ti rekli tako je i bilo ...meni rečeno da sam u obradi ...sutra mi istječe 15 dana ...pred nama je ...pa ćemo vidjeti šta će biti
Bit ce ti to ok, samo nek prode 15 dana i onda mozda jos dan, dva i eto vidit ces🙂
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,187
Od kako su kompjuteri došli na vlast, mi polako propadamo.
Kakvi monitoringi i ostale gluposti, da sad ne krenem opasno psovati.
Moj glavni prikljucak ce od sad pa na dalje biti malcer, nema vise sjetve ni nicega, samo dva puta godisnje pokosim njive i to je to.
Naravno, brišem ih iz upisnika van.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
161
Ova ljubazna gospoda na telefonu puno zuje a malo meda daju... prvo ne može ući da bi vidio stanje kod mene što se tiče isplate, onda kad sam rekao da mi je bila kontrola e to nije dobro što znači da će se odužili postupak isplate, ja kažem na arkadu se lijepo vidi kako su parcele čiste za koje me teretite da nisu obrađene, a on da oni imaju svoju posebnu kontrolu i satelit kojim gledaju, pa se mislim kad vi sve već to imate koji klinac je**** ljude s monitoringom, i tjeraš da odustaju od onoga što su radili cijele godine, sramota, ljudi oko mene ne znaju što je kontrola, poticaj sjeda u minuti, kod mene se mijenjaju kao na pokretnoj traci svako malo, sad inspektorat, sad kontrola jedna pa druga, i čekaj predujam za jesensku sjetvu koji dobijem iduće godine pred ljeto. Rade budale od nas kako im padne na pamet....
 

zeus505

Novi član
Tu od
20 Stu 2023
Poruka
11
Piše li vam na toj crvenoj Ekspertna procjena, Da ili
Kod mene ni ne piše ekspertna procjena a radi se o livadi koja je uredno košena.Uglavnom receno mi je da je sve uredu i da ide isplata do srijede
 

Prilozi

  • Bez naslova.png
    Bez naslova.png
    24.9 KB · Pregleda: 28
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh