• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
51
Ja nisam skuzil ni jednu rijec napisanu u ovom postu.
Zašto nebi neko dobil poticaje za 8 hektara?
Pa ne mogu svi imati 80 ili 800 hektara zemlje.
Po novom zakonu ne mozes dobiti poticaje ako ti u onom kalkulatoru u agronetu nije ukupan iznos veci od 3000€…tu nije izracunata ekoloska nego samo parcele, pasnjaci plus stoka…odluka je donesena 2.3.ma strasno, ja isto to nisam nista skuzila dok mi nije on objasnio kako mu je rekao u agenciji na financije..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Ma to su sve dezinformacije.
Sad dok smo bili na predavanjima, žena nam je rekla da ko prijavi 1 ha, može primati poticaj i dobiti plavu naftu.
Kakvi kalkulatori i izracunavanja..
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Pa jel nisu rekli da više nema zelenog plačanja? A ovo jos sta moradu isplati bude još manja crkavica nego u studenome
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
51
Agencija za placanje tako tvrdi tj broj 01 6002 774 i svi tvrde isto, tko god da se javi, a ovi iz savjetodavne nemaju te informacije, jer to vrijedi za nove opg-ovce, sopg-ovce kojima je ovo prvi put da trebaju dobiti poticaje, to ne vrijedi za one koji su vec dobivali poticaje…
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
228
To je onda to tko je dobio dobio je cini mi se,,,a mi šta nismo nismo bojim se!!!!
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Kazu da jucer su imali neke probleme da nisu slali naloge za isplatu da danas salju
Meni je od proslog pon sve u zelenom te su mi rekli maloprije da ce danas poslat nalog za isplatu i da ocekujem uplatu ovi tjedan il sljedeci 😑
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
45
Jučer sam pročitala na forumu tj.na društvenim mrežama da će do kraja mjeseca biti sve isplaćeno.Netko je zvao agenciju i pitao...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Franec

Član
Tu od
22 Ožu 2023
Poruka
34
Do kraja mjeseca, smiješni su, rekli su do 15.12. 😡
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh