• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Agencija za placanje tako tvrdi tj broj 01 6002 774 i svi tvrde isto, tko god da se javi, a ovi iz savjetodavne nemaju te informacije, jer to vrijedi za nove opg-ovce, sopg-ovce kojima je ovo prvi put da trebaju dobiti poticaje, to ne vrijedi za one koji su vec dobivali poticaje…
Tako je i meni potvrdili, ako u zahtjevu SO prelazi 3000e odobravaju ako ne onda mandalo ko i ove godine. To vrijedi za samo za one koji prvi put predaju zahtjev.
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Jesi dobio vec kakve uplate do sada ili ništa?
Nisam nista rad crvene parcele koju sam bio ima
Od proslog pon su sve parcele zelene
Tri uplate sutra idu meni
Osnovno ,preraspod i za mlade
 

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
E ljudi moji, meni nije jasno ovo satelitsko snimanje rečeno je da satelit istu parcelu snima svaki 5-7 dana, a evo već mj dana se sve crveni na određenim parcelama🤣🤣🤣🤣
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Da 75 i 61 po h ,i sljedeci tjedan za mlade
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
I meni je sijelo osnovno i preraspodjeljeno, stime da mi je crvena parcela, neki pašnjak kojeg sam se odrekao, još crvena.
A druga koje se nisam odrekao je isto još crvena.
Imam i par žutih ali to je maslinik i polja lavande, neznam šta gledaju.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Ima li tko da mu ništa nije sjelo?

Ekspertna procjena od prošlog tjedna na svakoj parceli piše Da, ali su sve i dalje istih boja kakve su i bile. Nisam imao ni jednu crvenu, samo nekolike žute i plave
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
230
Pa najbolje da provjerite dal vam je što odobreno pa da se po tom ravnate moje misljenje
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Travica, jeste vi dobili koju uplatu? Jeste ih zvali?
Ja sam zvao prošli tjedan, rekla mi je samo da su kontrole još u tijeku i da se pregledava svim dostupnim alatima. Reko mislite li na satelite, ili će netko doći u kontrolu, ona kaže da putem satelita i svih ostalih dostupnih alata.

Tako da ja nakon poziva znam isto kao i prije 😂
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh