• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Vrlo jednostavno, sve sto je dosad sjelo uzela porezna, posto sjede na racunu, ceka se dio sto se tice ratarstva da i to uzmu, tako da sto se mene osobno tice sve vracam u proracun, tako da nevidim razlog zasto ga ne isplacuju jos
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Vrlo jednostavno, sve sto je dosad sjelo uzela porezna, posto sjede na racunu, ceka se dio sto se tice ratarstva da i to uzmu, tako da sto se mene osobno tice sve vracam u proracun, tako da nevidim razlog zasto ga ne isplacuju jos

jbg pajdo al ima nas koji nismo blokirani(bar ne još,jer ni ja nisam bez obaveza al su u granicama normale) i nije mi svejedno kad će isplata:icon_scratch:
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
neznam dali sam u pravu ili mi se čini da su lani uzimali u drugoj isplati jedino ako je bio blokiran račun onda su uzeli u prvoj al samo iznos zbog kojeg je blokiran račun a ako je postojao još dug to nisu u prvoj
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ali on nema krave,duhan,TUG
ili to za njega ne vrijedi ????????
Ustvari najviše me buni različite cifre po grlu pa se iskreno nadam da će se to izjednačiti
270 kuna po kravi mi se čini i više nego malo

Kolegi je nekaj malo iznad 200 kuna po grlu ispalo
 

gizdava

Novi član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
20
kumu u sisačko moslavačkoj oko 400,00 kuna i samo to . zval je agenciju i oni su mu rekli jako malu cifru koliko mu je omotnica tak da je poludel .za mljeko mu niko nikaj nije znal reći jel bu premije ili čekaj mago dok šaš naraste.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ocigledno da nije problem u parama- para nema....pa netreba nista ni ocekivat....
Neki dan dobio rjesenje nakon 3mj. cekanja za naknadu krava koje su zbog leukoze odvedene na klanje...i totalno razocaranje,pa da sam ju na kile prodao dobio bi vise...
Sta uopce ocekivat od ove stoke krupnog i sitnog zuba sto su nam na vlasti....:icon_toilet::mur::icon_hang:
 

poljovg

Novi član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
8
Pozdrav,nama je sjelo nekih 750kn za krave muzare (ne po kravi) ,za premiju i zemlju ništa,jel se zna kad ce za zemlju mozda? I nije mi jasno,nekima od Vas je sjelo čak i novac po kravi ,a nekima sića od par sto kuna?
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
U agenciji su rekli da će krajem tjedna ili početkom drugog tjedna ići regionalno plačanje tj. oranice mlijeko .Za mlječne krave vele da je isplačeno a ja nisam dobil ni kune.Vele da još provjeravaju nešto sa HPA. Živi bili pa vidjeli.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Pogledajte stranicu agencije,za krave isplaceno sve iz drzavnog proracuna za ovu godinu,a od ovih 722 milj.ide za ovce,koze ,mlijeko,tov goveda i zemlju,tak da bumo svaki par sto kn dobili
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ak je bilo samo za krave onda je okruglo sto kuna po kravi.jer smo dobili 3000 kuna a imamo 30 krava.:icon_hang:
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
u agenciji mi službenica provjerila ukupnu visinu odobrenog poticaja za 2013. Podnesen zahtjev za 68 hektara a za te hektare odobreno 22597,00kn. čisto ratarstvo tj znači samo reg. plačanje. Ni oni to ne kuže i neznaju objasnit dali je to sve ili bude još nešto. JA MISLIM DA BUDE "DOBRO " AKO I TO DOBIMO
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
864
Opet muljaju.Ja nemam krave pa me se ne tiće,ali kako ovdje ljudi navode (a vjerujem im sigurno više nego ovim partizanima) isplate za krave su bile od 100kn po kravi nadalje.Na stranicama piše da su isplatili 476 kn i da je sve za 2014 isplačeno.Znači opet lažu,kao i lani kad su tvrdili da su poticaji isplačeni u punom iznosu.
Opet će nas izigrati!
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Nadao sam se da će bar ovu od EU isplatit, ali oni nisu sposobni tu lovu ni uzeti, katastrofa od ministarstva i vlasti.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Šta znači ono "HPA kompenzacija", jel to članarina ili? Ja sam dobio 343 kn po kravi (možda je to 476kn minus članarina), ako je to tih 100 % kako oni navode bojim se i pomislit koliko će nam onda isplatiti za oranice ako govore o 35%
Trebalo bi ukinuti sve poticaje i gotovo. Kome se isplati nek radi, a ne ovako ti obećaju neke novce, nadaš im se, a onda ti daju neku sitnicu od obećanog i još uvijek sve naprave po zakonu...
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
Šta znači ono "HPA kompenzacija", jel to članarina ili? Ja sam dobio 343 kn po kravi (možda je to 476kn minus članarina), ako je to tih 100 % kako oni navode bojim se i pomislit koliko će nam onda isplatiti za oranice ako govore o 35%
Trebalo bi ukinuti sve poticaje i gotovo. Kome se isplati nek radi, a ne ovako ti obećaju neke novce, nadaš im se, a onda ti daju neku sitnicu od obećanog i još uvijek sve naprave po zakonu...

HPA kompenzacija to ti je činimise TROŠKOVI SELEKCIJSKE SLUŽBE I LABORATORIJA
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh