• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
evo ovo sam pronašao na netu za čl.68

ciljevi i aktivnoSti koji iSPUnjavajU Uvjete za PoSebnU PotPoRU SUkladno
člankU 68.
Zaštita ili unapređenje okoliša članak 68. stavak 1. točka (a) alineja i.
Kakvoća poljoprivrednih proizvoda članak 68. stavak 1. točka (a) alineja ii.
Trgovina poljoprivrednim proizvodima članak 68. stavak 1. točka (a) alineja iii.
Dobrobit životinja članak 68. stavak 1. točka (a) alineja iv.
Koristi za poljoprivredu i okoliš članak 68. stavak 1. točka (a) alineja v.
Rješavanje posebnih problema u osjetljivim područjima ili koji utječu na
osjetljive oblike poljoprivrednih djelatnosti članak 68. stavak 1. točka (b)
Sprečavanje napuštanja poljoprivrednih zemljišta članak 68. stavak 1. točka (c)
Osiguranje usjeva, životinja i bilja članak 68. stavak 1. točka (d)
Uzajamni fondovi za bolesti i ekološke incidente članak 68. stavak 1. točka (e)
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Meni isto 645-650 po hektaru,tako ispada kad podijelim jer imam samo oranice.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
933
Pa to opet ispada oko 1300 kn Pa gdjesu ti veći podicaji odnosu na prošlu godinu? pa koje tu lud saće opet lagat dasu dali više?
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Započela je isplata za ratarske kulture, pšenica, kukuruz. :drink: I zamolio bih ove koji tu pišu neke cifre po hektaru da provjere na agronetu, zašto su dobili umanjeno, normalno kad bude moguće..ja sam dobio oko 900 kn/ha.
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
Započela je isplata za ratarske kulture, pšenica, kukuruz. :drink: I zamolio bih ove koji tu pišu neke cifre po hektaru da provjere na agronetu, zašto su dobili umanjeno, normalno kad bude moguće..ja sam dobio oko 900 kn/ha.

koji je tvoj cilj na ovom forumu,nemoj lagati,kako moze bit 900kn
 

stocar

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
20
meni je doslo alo nekuzim za sta u opisu plačanja mi piše :program jedinstvenih plačanja-bez financijske discipline-0 prilagodba-u73/09,naslov III-k
a kad mi je doslo za mljecne krave normalno je pisalo isplata za mljecne krave ovo sad nekuzim :)
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Dambac72@, ja imam više zahvala, nego ti poruka, pa prosudi sam koji je moj cilj, a koji je tvoj.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
e ono što mi zovemo pljačka i krađa Linić zove financijska disciplina,meni piše 28%,sad mi nije jasno zašto je kolega"stočar"imao nulu......a valjda nismo svi jednaki.
Danas mi kolega u agenciji pokazao sve ono što čemo mi moči kasnije vidjati na agronetu,i lijepo mi piše fin. dis. 28%,što hoče reči odrezali su mi 28% love,ne kužim sad zašto nekom uzimaju nekom ne.......:(wait):
 

stocar

Novi član
Tu od
2 Velj 2014
Poruka
20
e ono što mi zovemo pljačka i krađa Linić zove financijska disciplina,meni piše 28%,sad mi nije jasno zašto je kolega"stočar"imao nulu......a valjda nismo svi jednaki.
Danas mi kolega u agenciji pokazao sve ono što čemo mi moči kasnije vidjati na agronetu,i lijepo mi piše fin. dis. 28%,što hoče reči odrezali su mi 28% love,ne kužim sad zašto nekom uzimaju nekom ne.......:(wait):
nerazumjem kaj to znac mozes me malo uputit uopce neznam za sta sam to dobil :icon_rolleyes:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nerazumjem kaj to znac mozes me malo uputit uopce neznam za sta sam to dobil :icon_rolleyes:

a hoču reči da mi je danas sjeo ostatak ovog prvog dijela,i vidio sam u agenciju rubriku "finan.disciplina" i meni u njoj piše 28%,znači da su mi od ukupnog prava za ovu godinu(tj 2013) uzeli 28% love(da sad ne iznosim cifre).
neznam u čemu je kvaka kad "stočar" kaže da njemu nisu ništa skinuli(što mi je drago)ali valjda bar mi mali trebali biti jednaki

e sad za što si ti dobil nemam poima kakva ti je proizvodnja,slabo kužim sektore u koje ne spadam,mislim da si sad trebao dobiti 35% od svote ha x 1600,a ostatak do 30.06.,bar je tako u mom sektoru,ali tu sad neko ima premije za mlijeko,neko za povrče.neko za kilu duhana i šta ti ja sve znam.......meni se za sad matematika podudara,al drugi je dio priče jel sam ja s tim zadovoljan......moš mislit:fiery:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Zvao sam danas u Agenciju i ljubazna gospođa mi je rekla da je sad išlo 33% novaca za regionalna plačanja,pa sam zaključio da je ukupan iznos po hektaru 1950 kuna(jer sam dobio 650 kn/ha),samo nije znala hočemo li to i dobiti.Naravno to ni Bog ne zna..
 

zetor

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
45
jasam gledao danas paza povrće jos nista i trajne nasade a toliko se hvalijo Jakovina kako ce isplatiti sve navrijeme pa to nije vise normalno kako nam lazu samo neznam dokle če to tako izigravati nas
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh