• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

imt5136

Novi član
Tu od
21 Pro 2014
Poruka
6
da to sam i ja cuo juce da ide isplata 20.06 i do kraja mjeseca mora bit svima isplaceno isla bi i prije ali nisu uspili odradit sve zasticene racune
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Danas bio u agenciji i ono 40 ljudi čeka rekoh ajd doviđenja, jel se može poštom poslat papire za poticaj?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pošto idući tjedan dva praznika,neki spajaju vikend,mala je šansa da bude uplate
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
gospodo prvo idu blokade svima koji imaju više od 10 tskn duga,a tek onada isplata,sve je tako planski odrađeno da se možeš hebat.Zaštičeni račun nisi mogo otvorit dok nisi u blokadi,sad te blokiraju i odma ide isplata(poslije 20 og),a ti nestigneš otvorit zaštičeni račun,a da i stigneš rok za predaju je prošao......dakle ode poticaj natrag u proračun,kako kome,ovisi koliko je ko dužan.Ja sam konkretno na vagi,trebalo bi ostat za gajbu piva za mog jaru šta sam obečo.:icon_hang:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nema love do zadnjih dana u mjesecu,zaboravljate da uz ova dva državna neradna dana taman kreću i socijalke,tako da taman meni stiže poticaj za rođendan,ima da se ubijem od Radlera:icon_thumright::icon_thumright:
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Nema love do zadnjih dana u mjesecu,zaboravljate da uz ova dva državna neradna dana taman kreću i socijalke,tako da taman meni stiže poticaj za rođendan,ima da se ubijem od Radlera:icon_thumright::icon_thumright:

Nećeš,nema puno alkohola .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,904
Biljezi

Za koliko se novaca treba poslati biljega uz zahtjev?
50kn ili 70kn???
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
20 kuna, da ne bi 50 ili 70, jel šaljem na svoju agenciju u Sisku? To skinem ovaj predispis i isprintam i prepišem sve od prošle godine i nakeljim 20 kuna biljega i preporučeno na agenciju ili im ubacim u sandučić :) Jel ima kakvih izmjena u odnosu na prošlu godinu, vidim da treba nešto kao označit status poljoprivrednika?
 
Posljednje uređivanje:

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
:mur: :=:) :(envy):
Ne smijem pogledati onaj video u kojem Ante Pezo kaže da će isplata 2. dijela poticaja biti krajem svibnja,a sad smo došli na kraj lipnja,odma poludim :fiery: :icon_evil: :mad::
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
212
dečki ići će poticaj samo se još nezna kad možda danas možda sutra a možda jednog dana:(envy)::(handshake):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh