• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Tolko udruga, komora, saveza koji redovito salju uplatnice za godisnju clanarinu a niko konkretno nezna pitanje postavit na koji ce dobiti ito tako konkretan odgovor.......svaka cast
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Para nema, mogu i grci razbijat što im vrijedi kad su živjeli 30 godina iznad standarda.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
jučer me šokirao jedan lik sa izjavom da zbog one isplate prošle godine iduću isplatu možemo očekivati tek u 6 mjesecu
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
djelomice točno.....mislim da ne baš u šestom mjesecu nego nakon donošenja proračuna,a ovo prije Božića nije isplaćeno iz EU proračuna jer naši nisu izvršili uplatu u isti,nego je Jakovina isplatio iz (ko zna kako,a zbog izbora)iz nacionalnog proračuna,e sad obzirom da iduče treba iči iz nacionalnog,a već je dano nek sam bog zna šta će biti...........i ovo je samo moja informacija,ograđujem se od istinitosti.....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Tako je i logicno. Prije dva mjeseca sam pisao da ce tako biti.
Ako se uvijek poticaj isplacivao u dvije rate zasto bi se ove godine u tri.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Da nema tih poticaja ljudi morali gatati u šareni grah. Najbolje mi je to ja čuo, onaj rekao.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Tako je i logicno. Prije dva mjeseca sam pisao da ce tako biti.
Ako se uvijek poticaj isplacivao u dvije rate zasto bi se ove godine u tri.


Isplaćen je avans nakon što je EU pomaknila rok za avans na početak 10mj...

Avans se isplaćuje od 1.10 do 1.12, i on se neračuna kao rata.

Tako da isplaćen je avans, i još su moguće dvije isplate poticaja u redovnom roku.

I još da dodam, 99% će bit isplaćen dio do kraja ovog mjeseca.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Za one koji nežele ili neznaju raditi svaki izgovor jr dobar.
Onaj koji se 4 godine priprema za vlast ima i pripremljen proračun, a ovi jedino proizvode afere i proizvodit će to i dalje jer tako se baca prašina u oči i prikriva neznanje i nerad i garantiram da će i dalje proizvodit ":icon_butt:afere"
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Poticaji nisu Hrvatska izmišljotina, dio novca dolazi iz EU. Ako naši nemaju love postoji dio čini mi se da je oko 60% koji oni daju i čije namjensko korištenje kontroliraju. I biti će ga sve dok se budu postavljala kojekakva ograničenja. Zadnje ograničenje je da nema kupnje otrova za glodavce.
 

klint1

Član
Tu od
17 Lip 2015
Poruka
57
Sinoć je na SBTV gđica Ružica Vukovac izjavila da je potpisano rješenj sa ministrom poljoprivrede da će poticaji biti isplaćeni do 31.3 i to sve zaostalo.
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Danas premijer najavljuje donosenje proracuna 10.03. tako da bi isplata stvarno mogla biti u 3. mjesecu
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
na kraju poljoprivredne vlatko je izjavio da ima informaciju da poticaja zbog proračuna nema do 4 možda čak 5 mjeseca
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Da zaledio sam se kad sam čuo , puno klijenata nam nije platilo tj platiti će kad dođe poticaj a to bude kasno.
Evo prilike za trgovce da na agro rok ljudima uzmu lovu .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh