• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

darac555

Novi član
Tu od
6 Lip 2017
Poruka
13
Lijep pozdrav.
Imam pitanje, možda će mi netko moći pomoći. Dakle, po izračunu na agronetu trebao sam dobiti oko 7000 kn poticaja, i to za osnovna, zelena, preraspodijeljeno plaćanje i za područja sa prirodnim ograničenjima. Ali do sada je došlo samo 200 kn, u agenciji u Krapini nemaju pojma zakaj je tak, samo govore da je do sad trebalo sve to biti isplaćeno, a i nemaju neku želju da saznaju. Zna možda netko da li će još nastaviti s tim plaćanjima i koga pitati?
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
232
. Zna možda netko da li će još nastaviti s tim plaćanjima i koga pitati?

Imas na stranicama od agencije jedno 5 brojeva, uzmi si slobodan dan, puno strpljenja i zovi redom. Jednom ce se javit.


Ja dobio ekolosku oko 2600 kn/ha. Ovo ostalo moram izracunat al oko 2000 sigurno... sve u svemu zadovoljan sam, mislim da bi svatko bio na mom mjestu. Poticaj je bio cak izdasniji nego sam ocekivao
 

darac555

Novi član
Tu od
6 Lip 2017
Poruka
13
Zovem na sve te brojeve, i kad se napokon netko nekim čudom javi, odgovor je da će biti isplaćeno sljedeći tjedan... I tako od 2. mjeseca od kad su počele isplate... Samo kaj taj sljedeći tjedan nikako da stigne.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Lijep pozdrav.
Imam pitanje, možda će mi netko moći pomoći. Dakle, po izračunu na agronetu trebao sam dobiti oko 7000 kn poticaja, i to za osnovna, zelena, preraspodijeljeno plaćanje i za područja sa prirodnim ograničenjima. Ali do sada je došlo samo 200 kn, u agenciji u Krapini nemaju pojma zakaj je tak, samo govore da je do sad trebalo sve to biti isplaćeno, a i nemaju neku želju da saznaju. Zna možda netko da li će još nastaviti s tim plaćanjima i koga pitati?
Imate li mozda kakvog duga prema poreznoj? Mada bi, ako ga slucajno imate, jos u veljaci dobili obavijest putem maila.


Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
 

darac555

Novi član
Tu od
6 Lip 2017
Poruka
13
Nikakvog duga. U agenciji ponavljaju da je sve dobro, i da ni njima nije jasno zašto isplate nema. I oni su poslali mail u Zagreb i zovu ih, ali odgovora kad bi trebalo biti nema.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Pa to nije normalno neko dobije pune iznose a drugi 1300 kuna po Ha..
 

darac555

Novi član
Tu od
6 Lip 2017
Poruka
13
Jučer mi se napokon javili u Zagrebu njihov odgovor je da su provjerili i da će isplata biti kada krenu isplate za pašnjake... Znači, svaki put daju drugi odgovor... Da li je netko dobio taj poticaj za pašnjake?
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Kod mene je bilo tako prošle godine i nitko mi nije znao odgovoriti pa sam poslije 30. 06 otišao u Zagreb u agenciju gdje sam dobio konačan izračun i isplata je išla do početka 9 mjeseca uz obrazloženje da sam bio u administrativnoj kontroli
 

darac555

Novi član
Tu od
6 Lip 2017
Poruka
13
Nekak se nadam da budu do 30.06. to isplatili.
Najgore mi je to kaj neki oko mene dobivaju dosta velike poticaje, i to samo za čiščenje zemljišta a ne proizvode ništa, dok ja koji ulažem u proizvodnju i sve čekam taj poticaj do zadnjeg dana.
 

Hipik

Član
Tu od
24 Tra 2016
Poruka
59
Nekak se nadam da budu do 30.06. to isplatili.
Najgore mi je to kaj neki oko mene dobivaju dosta velike poticaje, i to samo za čiščenje zemljišta a ne proizvode ništa, dok ja koji ulažem u proizvodnju i sve čekam taj poticaj do zadnjeg dana.

Biče ovaj tjedan
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
232
To sve skupa?
Ili samo eko za neko voce/povrce ili tako nesto?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Zna li tko sto je s isplatom za eko livade i pasnjake?

Dobio netko uplatu za to ili je to jos uvijek na cekanju!?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh