• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
55
Tako je, al to "zakukulje" i još daju krivi primjer obračuna, da ispadne da su isplatili ili će isplatiti pojedinačna prava u punom iznosu što ne moraju. Al bar onda da kažu otvoreno da znaš na čemu si.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Ima li tko iz VPŽ da potvrdi koliko su tamo dobili poticaja po ha,ja čuo da su dobili puni iznos.:mur:q
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja mislim da malo tko misli.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
55
Puni iznos odobrenog sukladno informacijskom obračunu ili puni iznos temeljem individualnog prava za 2016 godinu ? Mislim na osnovno plaćanje po pravu (ha).
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Nisam znao da je 1300 kuna po hektaru koliko smo vecina dobili puni iznos..
Nedavno je predsjednik HPK bio na os tv i rekao da ide umanjenje 20% a da ce za sljedecu godinu vjerovatno ici puni iznosi.
 

Hipik

Član
Tu od
24 Tra 2016
Poruka
59
Nisam znao da je 1300 kuna po hektaru koliko smo vecina dobili puni iznos..
Nedavno je predsjednik HPK bio na os tv i rekao da ide umanjenje 20% a da ce za sljedecu godinu vjerovatno ici puni iznosi.
I ja dobio 1300 po ha pa ovdje neko jede govna
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Jel to znači da je umanjenje ovog kaj piše na Agronetu 20 posto ili je to već umanjeni iznos, ja više niš ne kužim.
 

Hipik

Član
Tu od
24 Tra 2016
Poruka
59
nejasna mi je jedna stvar, kako netko može dobiti 1300 po ha a neki moji frendovi 2000 po ha. Ima li tko pametan da odgovori
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Dobio nešto u petak za područja sa prirodnim ograničenjima.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Prošla isplata poticaja bez isplata pa tko je onda dobio ?
Ne mogu se pomiriti sa 1300 kuna za ha..
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ne želim trljati nikom ranu al meni puno stvari nije jasno.
OK, nisam imao puno zemlje prijavljeno prošle godine, mislim da 2.15 ha.
Pretprošle 6.91, ako se ne varam.
Prava su mi ostala ali mislim da to ne utječe.
Ja sam ove godine dobio sigurno više od 10.000 kn za ta 2.15 ha.
Malo više od 1 ha oranica, ostalo otprilike pola pola šuma i livada.
Prava mi jesu velika, mlad sam, imam nekadašnji TUG. Al opet, niti imam stoku, niti ikakvu posebno poticanu kulturu, niti EKO. Ne znam.
Al dobio sam sigurno cca 5000 kn po ha u tih 157 raznih uplata i mjera.

Mislim, mogu skenirat i zahtjev za 2016., mogu i izvode. Al mislim da nema smisla.

Županija je Ličko-senjska.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
U petak sam dobio "TUG", prekjučer " proizvodnja korisna za okoliš.... ili kako već ide" , još nešto tih gluposti mi treba kapnut + EKO. Do prošlog tjedna sam dobio samo kakvih 60% u odnosu na lani.
Normalno da se u agenciji sad ne javljaju kad je cirkus sa zahtjevima. Kada sam zvao pred 2 tjedna rekla je ženska da pričekam da isplate idu do 30.06. i da nije gotovo dok ne dobijemo odluke na agronetu. Sad traju kontrole i preračuni pa će polako isplaćivat.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ništa eko, mislim da neće ni biti dok ne završe sa osnovnim dijelom.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh