• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ništa općenito, gledam prošle godine su bile velike uplate poslije 16.06., ne znam tko se ovog sjetio al definitivno ne valja ovaj način isplate, a valjda je i spašavanje gazde išlo na naš račun.
 

jacca

Član
Tu od
28 Velj 2014
Poruka
54
forumasi, dal je dobio itko kakav poticaj za ekolosku? danas je bilo na televiziji da je isplaceno sve. kod mene nije bilo nista.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
forumasi, dal je dobio itko kakav poticaj za ekolosku? danas je bilo na televiziji da je isplaceno sve. kod mene nije bilo nista.

Lažu jer meni fali četvrtina od onog što piše na Agronetu.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Također još ništa ekološka. Kada sam zvao pred par tjedana rekli su da sa svime pričekam 30.6. , tada mi je falilo i osnovnog koje je sjelo dio pred 10 dana.
 

darac555

Novi član
Tu od
6 Lip 2017
Poruka
13
Da, sad već ne govore da će biti sljedeci tjedan, nego da se čeka 30.06. Tko zna kaj bude onda...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh