• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
hvala za info
izgleda da za livade i pasnjake jos nista....

Niti neće skoro, dok se ne naprave sve provjere jer je bilo velikih manipulacija sa njima - ako sam dobro zapamtila, do kraja sedmog mjeseca bi ili provjjere bile gotove ili bilo isplačeno, ne sjećam se više točno.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Kakve provjere..gluposti pa radi se o potporama za 2016..
Isplatili su Agrokor i Glasnovica pa nema love..
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Ma bit će,čekajmo dok podmire Agrokor i podjele velikim zvjerkama,pa onda nama malima šta ostane.Išta ili ništa? Rekla bih bit će ništa,ili bit će na Petrovo (29.06.) - kad smrzne, kao što su znali reći stariji !!!!! :icon_axe:
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
258
Niti neće skoro, dok se ne naprave sve provjere jer je bilo velikih manipulacija sa njima - ako sam dobro zapamtila, do kraja sedmog mjeseca bi ili provjjere bile gotove ili bilo isplačeno, ne sjećam se više točno.

Jo odkuda ti ove informacije o kraju sedmog mjeseca? Kako su moguće manipulacije ako agencija isplaćuje po izvještaju nadzorne stanice koja ti kontrolira proizvodnju na terenu!

...po meni su jedine manipulacije one od strane isplatitelja eu novaca jer po ulasku u eko obvezuješ se na 5 godina ostati eko jer inaće vraćaš sav novac....pa se tako ukinulo plaćanje za voće u eko, pa livade 0 kn ako i stoka nije eko, pa i povećanje broja uvjetnog grla po ha za eko, i ovo zadnje kako ti kažeš isplata poticaja za eko tek taman za jesensku sjetvu - bravo ministre!! Sve kako je i obećano - isplata do sjetve! Nikada ranije isplaćeno do sada!

Kada ti teleoperater promijeni uvjete ugovora ti ga smiješ raskinuti dok u ovom slučaju do 2020.-te ispada svi u eko će morati još i plaćati državi to zadovoljstvo...sve isti uvjeti kao i u ostalim zemljama eu!
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Ima li još tkogod da nije dobio eko potporu? Znam da je nešto isplaćivano u zadnjih par dana, a kid mene ćorak...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Nisam ni ja još dobio, tko čeka taj se načeka, doći će i 30-ti.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Niste jedini nisu ni drugi dobili .
Meni nisu isplatili trecinu a tako i kolegama u okolici.

Nismo u eko vec nismo dobili osnovno i zeleno..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Znači prema odlukama fali ?
Ste dobro zbrojili?
Hoću reć da ima puno uplata od 1.11 do danas, možda 30-50 uplata...
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
258
zar su zbog sumnjivih 735ha u 11 opg-a odlučili zakinuti sve ostale?

https://www.vecernji.hr/vijesti/izv...a-milijunima-poticala-sikare-i-livade-1177402

Ajde ja baš ne kužim pa ako mi netko može pojasniti kakve veze ima poticaj za 2016. godinu sa kontrolom u 2017. godini? Kakvih 10000kn za eko? Pa za eko je max dodatak cca 700eur-a. A koliki su troškovi ? Nadzor po ha? 100kg gnojiva eko npk 777 je 600kn.
Orah počinje vegetaciju krajem travnja i još je bio mraz ove godine krajem svibnja (kao i prošle godine) koji je mlade sadnice skinuo za pola. Kažu sadnice u travi a postoji mjera za zatravljivanje vočnjaka? Cijeli taj tekst ima cilj samo izazvati sukob grad-selo!

"Voćar Frane Ivković tvrdi kako su jednogodišnje ili dvogodišnje sadnice oraha već za sadnje 2015. trebale biti visoke 1,70 do 2,50 m, a ove godine s već formiranom krošnjom imale bi i 3 m i ujesen dale nešto plodova."

- ima li netko ovakva iskustva? 3 metra, formirana krošnja i plodovi 2 godine nakon sadnje iz eko proizvodnje!!

bravo!! dobro će potapšati ministra u briselu!

ps. agrokor ima 39000 ha a ima i eko
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh