• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Da bih ostvario tu mjeru morate i ti i krave biti cijepljeni i to s dvije doze te morate posjedovati covid potvrde ,a nakon pedoćenja istog čekaš nacionalni stožer da ti odobre pa ti se tek onda otvara opcija na agronetu podnesi zahtjev ...hi hi
🤣🤣🤣🤣🤣🤣izgleda da je tako.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Pitanje za ovu novu mjeru od jučer pomoć stočarstvu, ja imam muzne krave i na agronetu nemam pod nacionalne potpore da mogu podnijeti taj zahtjev. Za koje onda stočarstvo je ta mjera?
Kako se podnosi to, šta sve treba?
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Kako se podnosi to, šta sve treba?Na agronetu zahtjev pod nacionalne potpore ja sad napravio.Isprintaj zahtjev i one izjave koje trebaju imaš na stranici ministarstva pa pošalji poštom
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Jel nekom danas slučajno sto sjedalo i sto je to,,,samo mi Pise Agencija za plačanje!?
 

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Bilo jučer za tovnu Junad. Covid mjera. Neznam El ko dobio za krmače možda?
I mene zanima jel netko dobio za krmače i kada bi mogla biti isplata ako netko zna?
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Za preostalih 6mjera Covid pomoci stocarstvu,,,,kazu da su u obradi,,,do sada su samo 3 mjere isplaćene🥺
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,999
Evo ja provjerio na govornom automatu i dostupna mi je...

Jel nejde to automatski s 1.1 ?


EDIT:

ZAGREB – Agencija za plaćanja žurno je odobrila pravo na potrošnju plavog dizela za ukupno 95.916 poljoprivrednika u iznosu od 173,4 milijuna litara, temeljem prijavljenih površina i/ili grla stoke u zahtjevu za izravnu potporu u prethodnoj godini.

Pravo na potrošnju plavog dizela ostvaruju poljoprivrednici registrirani u Upisnik poljoprivrednika, koji su u prethodnoj ili tekućoj godini podnijeli Jedinstveni zahtjev za potporu. Poljoprivrednici mogu ostvariti pravo na potrošnju plavog dizela temeljem prijavljenih površina poljoprivrednog zemljišta i grla stoke. Odobrene količine plavog dizela dostupne su poljoprivrednicima na karticama od 5. siječnja 2021. Pozivom na broj telefona 01/6128-877 poljoprivrednici mogu provjeriti trenutno stanje odobrenog plavog dizela za svoje gospodarstvo.
 

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Da li je netko jos danas dobio za krmace. Meni sjelo danas ali nesto malo. S obzirom da imam 60 krmaca premalo novaca a rekli su da ce biti do 1000 kn po krmaci
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh