• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
251
Zar nitko na ovom forumu nema nekoga u agenciji da može pitati šta se događa sa isplatama i kad ih možemo očekivati. Ja sam pisao meil ali odgovor je da su odobravanja u tijeku i da se strpim.
 

Akinoma

Novi član
Tu od
17 Tra 2022
Poruka
14
Sve je u tijeku...a zapravo niŠta nije. Pisala sam prigovor i dobila odgovor da sredstva nece biti puštena dok administrativne kontrole ne obave posao i naravno....neka se strpimo...ove godine kad je sve najskuplje najjače su nas zaribali...sramota....ništa ne možemo osim čekati. ...
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
254
Baš zanimljivo,objave da je počela isplata a nikome ne sjedne niš...
A i ja se čemu god čudim
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,139
Kakva je procedura kad vlasnik zemlje sam raskine ugovor o zakupu kod javnog bilježnika.
Kakva su prava poljoprivrednika tad.
Jer je on iznajmio zemlju drugom za više novca.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Da vam je, i koliko smanjivana vrijednost prava na plačanja....po kojem kriteriju to rade.....nikad nisam ni došao do prosječnih 169e.....došlo do 152e.......i sad već drugu godinu smanjuju ....trenutno 140e.
Da li je svima tako ili.......kako onda poticaji svake godine sve veći?
 

Akinoma

Novi član
Tu od
17 Tra 2022
Poruka
14
Šta ti nije jasno? Smanjuju ti retroaktivno. Pogledaj odluke u agronetu. Sve češće se dešava da ti piše puni iznos a smanjen ti isplate. Npr.. kod nas u odluci za 1 grlo lipicanke 2960 a isplaceno 2640...i tako kod svakog po 300kn...ministrima lova do krova...a mi i dalje šutimo. ..jer šutnja je "zlato"
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Da vam je, i koliko smanjivana vrijednost prava na plačanja....po kojem kriteriju to rade.....nikad nisam ni došao do prosječnih 169e.....došlo do 152e.......i sad već drugu godinu smanjuju ....trenutno 140e.
Da li je svima tako ili.......kako onda poticaji svake godine sve veći?
Dok govore da se isplaćuje više nego prijašnje godine, to ti je zato jer je prijavljeno više površina, više raznih mjera i ostalog pa je u globalu veća kompletna omotnica. Dok kažu nikad veća isplata ljudi odma pomisle, eh bit će više i isplaćeno nama, a krivo shvate to zapravo..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh