• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Marko83

Novi član
Tu od
1 Svi 2022
Poruka
9
Kod mene još ništa za gnojivo, zahtjev predan u 4 mjesecu. Gledao sam u Agronetu piše zahtjev podnesen 18.4. tada je i poslan poštom računi od gnojiva. Da li ima još netko da je u 4. mjesecu podneo a nije još dobio ?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Ja sam već postao alergičan na njihova obećanja.
Usranih 3000,5 il 7 tisuća kuna nisu sposobni isplatiti mjesecima.
I onda od njih očekivati da će nas izvući ili nam pomoći u nekakvoj krizi...hoće al 5 godina prekasno.
Kao i spremaju 200 milijuna kuna pomoći za sušu,podijeliš sa 100 tisuća gospodarstava,ispada mizerija koja će nam kakti pomoći...bi da je plavi 3kn,da je urea 260kn,itd...ali ovak 0 bodova.
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Nisam ni ja dobila za mineralno gnojivo. Sve je bilo dobro dok agencije nisu "dijelile " poticaj,do tada se točno znalo za što se isplatilo.Agencija je tu da uzme sebi,a nama koliko udijele. Najjadnije je kada dobiješ izvješće za isplaćene poticaje,pa odeš u agenciju i pokažeš im stavku isplaćeno, pa ti kažu toliko je planirano za isplatu, što znači da vam ne mora biti isplaćeno,a lijepo piše isplaćeno!Samo me zanima gdje je nestala ogromna razlika,tko ju je lapioo??Ako živimo na selu i pošteno radimo,to ne znači da smo glupi!!!!Sveukupno rečeno,bezobrazno do maksimuma!!!! 😡😡😡😡
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
S kaj reči ,na bilo kaj? Nama je agronet proradio tam negdje 25.5. , jer smo mijenjali nositelja....
Plavu nafti smo dobili nekad u veljači...isti razlog...
😳
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,125
Danas sam zval u agenciju za plaćanja. Vele da će u naredna dva tjedna biti isplaćeno za gnojivo. Velim im pa to ste rekli i prije 2 mjeseca, pa koga vi tu zajebavate i pravite bedakima? Veli gospođa da se ispričava, ali da je bilo puno zahtjeva.
Nije rekla da nema para i da su još povrh toga i godišnji. Uglavnom, čekaj magare da naraste trava.
 

alfeta

Novi član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
11
Ajme...ako se gleda po datumu predaje zahtjeva onda ja neću još jako dugo dobiti jer sam predala 13.05.:unsure:
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Ajme...ako se gleda po datumu predaje zahtjeva onda ja neću još jako dugo dobiti jer sam predala 13.05.:unsure:
Mislim da to ne ide po tome, mi smo predali iza vas ,gotovo sam sigurna,jer nam nije agronet radio radi promjene nositelja ..
Po čemu to ide,tko će ga znati. Znam da je dobio još jedan OPG u našem kraju ....isti dan,a prijavili su možda 15 dana prije nas.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
313
Jel oni isplacuju poticaj za ukupnu povrsinu u arkodu ili samo za oranice? Mi imamo oko 11 ha u arkodu dobili 2500 kn
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh