• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
66
Pozdrav kako napravit žalbu na isplatu odluke postoji nekakav poseban obrazac? Hvala
 

LUCKY666

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
8
Mene isto zanima ovo sa zalbama ako neko ima iskustva kome gde i sta, za gnojivo nisam dobio isto kao ni za zaštićene pasmine, a ovo sto su stavili na agro net nema veze sa zivotom njihovo odobreno i kao u placeno, a na svaku stavku su mi umanjili najmanje 250kn najvise 840kn pojma nemam zasto i zbog cega, kome se zaliti ima neko iskustva sa svim tim
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
A gdje vidite to agronetu tamo gdje su odluke o osiguranju usjeva ili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
Jutro radni narode. Pitanje. El radi svima Agronet, ako da kako se prijavljujete. Lozinka ili kartica. Hvala.
 

Lili80

Član
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
47
Meni javlja stalno kriva lozinka a nisam ju mijenjala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Dal' netko zna sto je s najavom da isplata potpora ide u listopadu ove godine?
 

Kika

Novi član
Tu od
5 Ruj 2022
Poruka
5
Nema još ništa za gnojiva, stvarno su..😡 Svaka im čast, kad god nazovem kaze kroz tjedan dana🙄
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Dal' netko zna sto je s najavom da isplata potpora ide u listopadu ove godine?


 

Gmiza

Novi član
Tu od
13 Ruj 2022
Poruka
1
Nema još ništa za gnojiva, stvarno su..😡 Svaka im čast, kad god nazovem kaze kroz tjedan dana🙄
Kod mene isto još ništa, predao sam pretposljednji dan
Isto tako ne vidim nikakvu odluku u agronetu😐
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh