• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Melina

Član
Tu od
26 Tra 2017
Poruka
71
Ovo im je zadnja god. muljaze... ako bude kako kod Slovenaca dok EU isplacuje svih 100% onda idu dvije isplate i gotovo, cini mi se 10 mjesec i drugi.... a ne nasi svake god. mrdnu 10,20% poticaja i nikome nist
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,130
01/6002 700
Agencija za plaćanja u poljoprivredi, Zagreb

Odgovor će biti da je došlo puno zahtjeva i da su plaćanja u tijeku.
Sami smo si krivi kaj smo svi poslali zahtjeve, a oni to nisu očekivali i ostali su začuđeni i iznenađeni. Posebno ministrica i ravnatelj agencije koji se od jada napio i fatao tuđu ženu za guzicu.
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Ništa od uplate za mineralno gnojivo,barem za sada,a kako je krenulo tako bi moglo i ostati.
 

Marko83

Novi član
Tu od
1 Svi 2022
Poruka
9
Ništa ni kod mene od uplate za mineralno gnojivo. Nikakvu odluku u agronetu o odbijanju nisam dobio. Zvao danas agenciju, uplate su završene, izgleda tko je dobio, dobio je, ostali više sreće drugi put.
 

Marko83

Novi član
Tu od
1 Svi 2022
Poruka
9
ja nikakav dug nemam, baš sam bio neki dan u poreznoj u vezi nekakvih papira, znači nije to razlog, prije će biti da oni nemaju više novaca, nisu se nadali toliko broju prijava. Zvao sam agenciju i rekli su mi da će svi dobiti odluke u agronet da su dobili ili ako nisu zbog čega. kao moći ćeš se žaliti, najvjerovatnije upravi vodovoda.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ništa ni kod mene od uplate za mineralno gnojivo. Nikakvu odluku u agronetu o odbijanju nisam dobio. Zvao danas agenciju, uplate su završene, izgleda tko je dobio, dobio je, ostali više sreće drugi put.
Dobro uplate su završene, ali šta su rekli konkretno za tvoj predmet, zbog čega ti nisi dobio???
 

Marko83

Novi član
Tu od
1 Svi 2022
Poruka
9
Ništa nisu rekli, nije htjela gledati moj zahtjev, nazoveš ih oni te prebacuju s linije na liniju, kao to ne rade oni već druga soba na katu, i kad te prebaci kod drugoga, muzika ti svira a ti čekaš 10 minuta nitko se ne javlja, uglavnom prva mi je rekla da su isplate gotove i da ćemo odluke dobiti na agronetu. Tko ima strpljenja nek proba zvati na ovaj broj 01 600 2818 apprr , pa nek napiše što su mu odgovorili.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Imam primjer gdje su oni zagubili dokumente, uglavnom ima sve odrađeno u agronetu a nemaju ovjereni zahtjev....ugl rekli su ukoliko ne dobije do kraja 9. mj da ih se zove pa da će im uz narađastu potvrdu o slanju trebati ponovo poslati zahtjev
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
248
Je li tko dobio posebno za SMŽ? Ovo na razini države sam dobio i vidljive su mi klase i uruđbeni na agronetu.
 

alfeta

Novi član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
11
Poslala sam upit
ODGOVOR (26.09.2022.):
Poštovani,
rok za isplatu za Program potpore poljoprivrednicima na području Sisačko-moslavačke županije je do kraja godine.
S poštovanjem,
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
293
Novih nema. Jedino sto su i sami rekli iz ministarstva .A to je navodno prva polovina 10.mj.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Evo jedna nova informacija ,sutra ide isplata izvanredne pomoći što je ministrica obećala do kraja mjeseca. Tako su mi barem sad rekli u agenciji.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh