• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Ta isplata inače ide u ožujku..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zoki0001

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
16
Pozdrav! Ima jos koga da nije dobio niti lipu poticaja, a u agenciji su mi rekli da je u nekoj dodatnoj kontroli? O kakvim se kontrolama radi? Sve je odradeno i zasadeno kako treba, mada u monitoringu na agronetu imam nekoliko zutih parcela i jednu plavu gdje pise da je trenutno nije vidljiva poljoprivredna aktivnost i neutvrden poljoprivredna aktivnost. Ima li tko slicnih iskustava?
 

Zoki0001

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
16
Jel se zna sto sad s tim i kako dokazati da je tu bilo zasadeno ono sto je navedeno u zahtjevu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zlaja1

Član
Tu od
20 Lip 2016
Poruka
70
Morali bi nas kontaktirati iz agencije ako se radi da smo radi toga u kontroli,mada se na temelju njihovih snimaka mora vidjeti da li su urađeni sjetva ,berba,košenje itd. Da Lisu tebi rekli da si radi toga u kontroli ili nešto drugo?
 

Zoki0001

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
16
Samo su mi rekli da sam u dodatnoj provjeri. Ta gopoda s kojom sam razgovarao je rekla da joj nije navedeno zbog cega. Neka nazovem krajem tjedna.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Znači samo oni kojima nije ništa isplaćeno su eventualno pod dodatnom kontrolom?
Meni na jednom dijelu raoula je jako slabo niknula. Rekao bi da se na nekoj slicu jako teško može reći da li je tamo uopće bila posijana ili ne. Jasno vide se sporadično biljke.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Ja ako je oblačno ili sumrak više ništa ne radim jer satelit ne snima i onda kompjuter označi da nema aktivnosti i onda nema poticaja. Čekam kada će se sjetiti da gps u guzici bude obavzna mjera za isplatu poticaja.....
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,873
Mislim da vam monitoring još nije u funkciji da radi njega ne dobijete poticaj, ali valjda u sljedećoj godini bi već moglo biti jako zanimljivo po pitanju njega....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh