• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
568
Mogli su barem okvirno napisati kada se očekuje isplata i da li trebamo prijavljivati ili ne
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
Pa morat ćeš se prijaviti u agronetu,ispisati na papir i potpisati se,i vjerovatno onaj papit da nisi politički povezana osoba il tak neka fora.
Nebude automatski išlo sigurno.
Ako se ne potpišeš na papir odmah te otkantaju.
Tak bilo s bedrenicom.
Meni su napisali da imam 0 krava,dobio sam kitu,ali to ću riješiti sa odvjetnikom,nek i on nešto zaradi.
Kolega se nije potpisao,nisu ga ni zvali,nije dobio ništa.
Tako da se vidi javno kako oni rade za nas.
Mogli su čovjeka nazvati i reći,niste se potpisali,dođite se potpisati...
Meni na 48 krava netko stavio da nemam niti jednu na papiru.
I niko se faking nije zapitao pa kak taj čovjek nema krava,a nismo smjeli ni prodavati,ni na klanje,ni ništa...i boli ih labud.
Tak da svaka čast tko nešto i dobije,ali ovo je jad i bijeda,ništa drugo.
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
A šta je onda sa isplatom za sušu receno je da isplačeno33 posto i da ovo drugo ide početkom godine
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Blue,,,,koju djelatnost radis?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Maknuli su mi pašnjak iz poticaja jer su konji sve izgazili i nema trave. Koji kraljevi. Da je došo u normalno vrijeme kak se i ide trave bi bilo.
Al ne dira me. Parcela je 0.3 ha
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
165
Tko god nije dobio pare ide kontrola, nebitno njima da li je snijeg ili sunce, kontroliraju sve, tako su rekli, meni su bili prije mjesec i pol, državni ispektorat za ekološku i kontrola iz agencije, 5 dana su bili samo kod mene, od do, nema preskakanja... I još nema ni kn, čekaj 2 mj isplatu, nema izvještaja ni na agronetu ni poštom.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh