• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Meni fali točno 20% iznosa za Mjeru 13. Računao sam točno s umanjenjima za preko 20, 50 i 100 hektara.
Sad ne znam jel svima tako ili je kod mene neki problem
I meni je tako stiglo danas, prosle godine mi je oko 70%mjere13 sjelo 14.2, a u 3 misecu ostatak M13 GPP

Jel to avans ili je krenula 1 rata isplata
Prva rata
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Hvala na odgovoru 👍
Ne sjećam se kako je bilo lani, pa sam mislio da je kod mene neki problem
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
38
Pozdrav svima!
Zanima me je li postoje oni kojima i dalje poticaji nisu sjeli?
Otvori agronet,rubrika registri i evidencije,unutar te rubrike pise obracuni,pogledaj da nemas slucajno pod obracuni neke kompenzacije
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
140
Pozdrav svima!
Zanima me je li postoje oni kojima i dalje poticaji nisu sjeli?
Evo imam ja, jučer sam sazivao agenciju da li moje izvješće o kontroli koja je bila prije 2 mjeseca i moja isplata ovisi o tome kad će se kontrolor vratiti s bolovanja. Nakon jedno 17 poziva javljaju mi da će se riješiti kroz par dana, bilo vidjeli...

Evo imam ja, jučer sam sazivao agenciju da li moje izvješće o kontroli koja je bila prije 2 mjeseca i moja isplata ovisi o tome kad će se kontrolor vratiti s bolovanja. Nakon jedno 17 poziva javljaju mi da će se riješiti kroz par dana, bilo vidjeli...
Da naglasim,čekam i predujam...
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Je li vama bila kontrola? Ni ja još nisam dobila avans a vidim sad da ste vi dobili avans pa pitam... Ja sam bila u agenciji i kažu da sam na listi za kontrolu a kad će kontrola doći neznam a neznaju ni oni jer ima preko 300 kontrola u mojoj županiji a samo 3 kontrolora od toga jedan je na bolovanju, tako da neznam kad će uopće šta biti i neznam dal' da se nadam kakvoj uplati prije neg šta dođu u kontrolu...

Od zaostalog avansa mi upravo sjelo:
Osnovno
Preraspodjeljeno
Za mlade

Konacno!!!!!!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh