• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Houdini

Član
Tu od
4 Sij 2022
Poruka
72
Lakse ovako 😂😂😂😂😂
To ti ide odjednom u prvoj rati inace je islo do sada😌
Do sada sam dobio između 9-10 tisuća kn, prošle godine 17. I to sa 5 uplata. Ova mi fali ili vjerovatno neću ni dobiti, ali šta sad.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
386
Normalno da živimo samo od poticaja. Ja od jutros samo gledam u račun. Malo kod teladi,malo kod krava na mužnji,malo kod svinja ...platim kredit,pa opet čekam poticaj...i prođe dan. Poslijepodne,opet čekam poticaj...malo kod svinja,malo kod teladi i na kraju kod krava. Nije loše,zapravo, samo čekaš da legne lova.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
upravo sjelo za M13, ZPO. ako bi bilo 119.85Eur/ha, onda ~80% ocekivanog iznosa...
I meni sjeli novci za GPP, ali nije cijeli iznos...bude.. glavno da su poceli prvu ratu isplacivati...
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Meni fali točno 20% iznosa za Mjeru 13. Računao sam točno s umanjenjima za preko 20, 50 i 100 hektara.
Sad ne znam jel svima tako ili je kod mene neki problem
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh