• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
U mom slučaju za O,Z,P ratarske proizvodnje ostaje još 88,78 eura/ha ilitiga bivših 668,55 kn/ha izračun se odnosi na bazi od 2230kn/ha /2021 g
Napomena : izračun svatko ima drugačiji tako da izračunaj si sam, ako si toliko pametan ili jednostavno čekaj isplatu pa onda računaj druge nema tj ima pitaj VM ili BV .
 
Posljednje uređivanje:

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Hahahaha nije vec dosa na derbi😂😂😂😂😂😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
402
Daleko manji nego u Austriji ili Njemačkoj. Jel te zanimaju osnove ekonomije što znači biti konkurentan na tržištu?
 

opg66237

Novi član
Tu od
29 Ruj 2022
Poruka
20
Ne dodatna djelatnost ali imam 10 000 trsa vinove loze
Vjerojatno zato ne razumijete. Nije samo stvar dobivanja poticaja, tu je mnogo obaveza prema drzavi koje on nosi. Kad stignu racuni za doprinose, porez, razne obaveze itd, onda je bitno dali je 15. ili 20.
 

opg66237

Novi član
Tu od
29 Ruj 2022
Poruka
20
Ne dodatna djelatnost ali imam 10 000

Da li ti živiš od poticaja ili te kulture s kojom se baviš
Pa od toga svega zajedno se zivi. Hrvatska poljoprivreda ne bi postojala da nema nas koji se samo time bavimo i "zivimo od poticaja".
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh