• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Cvele

Novi član
Tu od
4 Lis 2022
Poruka
9
Ljudi moji mi se ovdje zezamo, a zapravo je jako žalosno.

Rokovi bi se trebali znati i rokovi bi se trebali poštivati. Bez toga nema uspješnog dugoročnog poslovanja.

Imam 2 člana uže obitelji koji rade za državu. Jel mislite da su njima božićnice, plaće, regres, dar za djecu, itd. Itd. Kasnile i dana?

Ljudi imaju kredite, rade dugoročne planove na temelju svoje proizvodnje. A poticaji su ukalkulirani u tu proizvodnju.

Kud ne znaš hoćeš uspjeti proizvesti, pa onda ne znaš hoćeš i pošto uspjeti prodati, pa se moliš da ti bude plaćeno.

Onda još čekaš te poticaje na koje si računao a oni se s našim parama zajebavaju.

Gle sad ovo. Ja na minus ulažem u nasad i plaćam kamate jer ne mogu čekati da sjednu poticaji.

Jel itko ikad dobio kamate što kasne poticaji?
Za sve se ima novaca ali za malog poljoprivednika ne
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Zašto se ništa ne zna,kaj je sa prvom ratom izravnih plaćanja?
Nema druge vec od ranog jutra cuvajuci ovce koze krave magarce da ne nabrajam svako minut zvat i pitat,,,oni koji su u traktoru isto tako pa bar nek se javljaju nek idu i oni kuci isprovocirani pustim pozivima ka mi cekanjima😡
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
557
Triba se ugledati na francuske seljake. Kako oni lako rješavaju sve situacije, ali kod njih nema politike bitan je samo seljak i njegov interes. Njihova komora je radikalna a ne ko naša ovisna o vladi . Pa kad dovezu 300 traktora i izbace 500 bala sijena i proliju 1000 litara mlika Macronu se gaće tresu
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Triba se ugledati na francuske seljake. Kako oni lako rješavaju sve situacije, ali kod njih nema politike bitan je samo seljak i njegov interes. Njihova komora je radikalna a ne ko naša ovisna o vladi . Pa kad dovezu 300 traktora i izbace 500 bala sijena i proliju 1000 litara mlika Macronu se gaće tresu
A brate imamo i mi traktore i bale😌
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,918
Nemamo ni mlijeka skoro,ni stajnjaka...sve su uništili..a znaju da skupu kuruzu,pšenicu i soju nebumo bacali po cesti...
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Vid i naša dica od ovog zive tako da sve za njih i kukuruz i zito itd itd,,,tako da bacali bi bacali😡😡😡😡😡
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Prošle god kad su krenili 2 dana prije, nitko nije pohvalio, sad kad kasni možemo ta dva dana iz prošle uračunat i sve pet?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,372
Da su normalni objavili bi točne datume isplate prve rate, proizvodno vezanih potpora i svih potpora iz mjere 10 i 11 te ostalih mjera pa ne bi bilo nezadovoljstva.


E to ti ja pričam.

Meni uopće nije bitno kad će.. Nek ih isplate sve u cutute u 7. Mjesecu. Ali točan plan se mora znati.

Ali ja hoču u 6 mjesecu svake godine znati točan plan i program do sljedeće godine u 6. Mjesecu.

A svako novo programsko razdoblje općeniti plan isplate.

I onda ja mogu planirati svoje poslovanje i rashode.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Ono kad ti krene prekrasno jutro uz sav posao koji te ceka danas,,,,"poziv eeeeee jutro kako je jel znas kad bi mogli rijesit ono" a odgovor je ZNAM DODI OVAMO DOLI I UZMI PO STADA😡😡😡😡😡a kako vise lagati ljudima u kojih uzimaš hranu za životinje itd itd😡😡😡😡
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
Pa valjda znaju da planiramo s tim novcem nešto .
Stalno kasne što neplate kamate nas bi ovršilo da neplatimo račun.
To je ista stvar
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh