• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Brate meni sve ide kako Bog zapovijeda,,,,nezzz sta bih n VASEM mistu majke mi 😢
 

PM1705

Novi član
Tu od
22 Velj 2023
Poruka
2
Pisao sam mail s upitom o isplati poticaja na temelju podnesenog jedinstvenog zahtjeva u svibnju 2022 i usmeno mi je rečeno da ovaj tjedan očekuju odobrenje te isplatu do kraja idućeg.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
140
Je li vama bila kontrola? Ni ja još nisam dobila avans a vidim sad da ste vi dobili avans pa pitam... Ja sam bila u agenciji i kažu da sam na listi za kontrolu a kad će kontrola doći neznam a neznaju ni oni jer ima preko 300 kontrola u mojoj županiji a samo 3 kontrolora od toga jedan je na bolovanju, tako da neznam kad će uopće šta biti i neznam dal' da se nadam kakvoj uplati prije neg šta dođu u kontrolu...
Iskreno što reći ne znam, morate biti dosadni agenciji da saznate...a ove kontrole za Baranju ima samo do kraja godine, na njih 4.
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
164
SMŽ ti je isto što i OZP samo na bugarskom

A odgovor na ovo šta je sjelo je nešto ..pa si ti ga misli .. sjesti ga može bilo što meni npr najdraže sjedanje je SP
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh